Začínáte podnikat? Poradíme vám, jak ušetřit čas i peníze

Pravidelní čtenáři vědí, že věnujeme značnou pozornost začátkům podnikání, které jsou podle nás klíčové. A budeme v tom pokračovat nadále a to nejen proto, že opakování je matka moudrosti, ale především z důvodu, že začínajících podnikatelů neustále přibývá. Pokud v současné době přemýšlíte o rozjezdu vlastního byznysu i vy, rozhodně byste neměli přehlédnout nabídku společnosti COMEFLEX CONSULTING s.r.o. Komplexní služby vám mohou počátky podnikání výrazně ulehčit.

Založení společnosti a prodej ready made

Na počátku je založení firmy, které se neobejde bez zdlouhavé a často komplikované administrativy. Chcete předejít zdržování ze strany úředníků a ušetřit spoustu času? Nechte si společnost založit někým, kdo má v této oblasti letité zkušenosti. COMEFLEX CONSULTING však nenabízí pouze zakládání nové společnosti, ale i prodej zavedených ready made. Nedisponujete-li základním kapitálem a navíc chcete na obchodní partnery zapůsobit firmou, která se chlubí několikaletou historií, je pro vás předpřipravená společnost správnou volbou.

Se sídlem v obývacím pokoji nikoho neoslníte

Mezi další atraktivní služby je poskytnutí sídla firmy v Praze a Českých Budějovicích. Nepotřebujete-li administrativní prostory pro každý den, přijde vám vhod virtuální kancelář, díky které výrazně ušetříte za pronájem vlastních kancelářských prostor. O vaší korespondenci se postarají profesionálně vyškolení pracovníci a v případě potřeby využijete reprezentativní konferenční místnosti nebo salonku. Díky COMEFLEX CONSULTING se nebudete muset starat ani o účetnictví, daňové služby a správu datové schránky. Všem, kteří bytostně nesnáší jednání s úřady, usnadní život možnost zastupování. Neztrácejte čas tím, co za vás udělají profesionálové a raději se věnujte svému podnikání. Kompletní nabídku služeb najdete na webu mojekancelar.net.