Prověření obchodního partnera: Díky FIRMO.CZ je to snadné!

Hledáte recept na úspěch v podnikání? Tipy, které zaručeně fungují? Nic podobného v následujících řádcích nenajdete, ale máme pro vás něco lepšího. Prozradíme vám, jak se nespálit při výběru obchodního partnera či klienta. Díky tomu předejdete případným nepříjemnostem a zajistíte své firmě lepší stabilitu. Žijeme v době informačních technologií a spousta informací je k mání zdarma. Stačí si dát tu práci, zabrouzdat po internetu a sesumírovat si všechna potřebná data. Zřejmě tušíte, že nic podobného dlouhodobě praktikovat nelze – tím spíš, navazujete-li nové kontakty pravidelně. Jen málokdo může ztrácet čas procházením veřejných registrů a databází. Existuje však i jiný způsob, a to mnohem efektivnější. Jde o nový online nástroj FIRMO.cz, který funguje jako obchodní rejstřík, živnostenský rejstřík neboli registr živnostenského podnikání a další zdroje informací. Nechybí ani data ohledně plátců DPH, dotací z EU, seznamy dlužníků, informace o patentech a obchodních známkách či sbírka listin. Nejde však pouze o to, že dostanete k dispozici všechny potřebné údaje na jednom místě. Navíc získáte přístup k velmi zajímavým funkcím!

firmo

Díky FIRMO.cz nebudete ztrácet čas vyhledáváním informací z různých zdrojů a ve finále ušetříte spoustu času i peněz. Databáze čítá více než tři miliony subjektů a všechna data podléhají pravidelné aktualizaci. Některé informace se mění každou hodinu.

Co se týče zmíněných funkcí, k nejzajímavějším patří automatický strážce, který vás neprodleně informuje o změnách údajů vybraných subjektů. Neméně zajímavé je i vyhledávání vzájemných vazeb mezi subjekty, a to dokonce i těch vzdálených. Dále pak finanční ukazatele a přehledné grafy, které vám usnadní orientaci mezi čísly.

Zkušební verze je FIRMO.CZ je k dispozici zcela zdarma a pokročilé funkce najdete v placené variantě. Více se dozvíte na www.firmo.cz.

Publikováno: 28. 09. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: prověření obchodního partnera