3 hlavní důvody, proč si pronajmout kancelář v Praze?

Podnikáte nebo se teprve chystáte rozjet byznys a přemýšlíte nad příhodným místem pro kancelář? Prozradíme vám, proč byste si měli zařídit kancelář přímo ve středu dění, a to i přesto, že se chcete zabývat podnikáním i mimo region Prahy.

1. Prestiž a anonymita

Proč si nalhávat, že klienti a zákazníci sídlo firmy neřeší. Díky sídlu v hlavním městě získáte tolik potřebnou prestiž a v konečném důsledku i atraktivní zakázky. Zároveň se vyhnete častým kontrolám ze strany úřadů – frekvence kontrol je mnohonásobně nižší než v menších městech. Další výhoda spočívá v anonymitě. Praha je velká a nehrozí, že vám závistivá konkurence bude dělat naschvály. Nejprestižnějším je momentálně pronájem kanceláře na Praha 1. Konkrétně kanceláře Praha City Center – moderní kancelářská budova třídy „A“ s prostory o velikosti 150 – 2 563 m2 s výbornou dopravní dostupností a kompletní občanskou vybaveností v okolí. Součástí atraktivních služeb pro nájemce je také půjčovna a dobíjení elektromobilů, kavárna, restaurace a kosmetický salon. V rámci budovy jsou k mání také obchodní prostory k pronájmu. Zaparkovat lze na celkem 291 vyhrazených místech. praha-city-center

2. Kvalifikované pracovní síly

Pokud se neobejdete bez spolupracovníků, Praha je přímo zaslíbeným místem pro nábor kvalifikovaných pracovních sil. V hlavním městě se pohybuje mnohem více odborníků než ve zbytku republiky.

3. Vynikající infrastruktura a služby

V Praze najdete široké spektrum špičkových služeb pro podnikatele. Ať už jde o účetnictví nebo třeba outsourcing některých činností, vždy najdete ty správné lidi, díky kterým bude vaše podnikání ještě efektivnější. Potřebujete snad další důvody, proč podnikat právě v Praze? Nakopněte svůj byznys a pronajměte si kanceláře na prestižní adrese – nebudete litovat!

Publikováno: 14. 04. 2016

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: kanceláře praha 1 | podnikání v praze