Kde uspořádat konferenci, školení nebo schůzku?

Na prostředí záleží více, než si možná myslíte. Ať už máte v plánu uspořádání konference, workshopu, obchodní schůzky nebo firemního školení, rozhodně volbu místa nepodceňujte. V prvé řadě jde o dostatek prostoru, dále pak o přítomnost potřebného vybavení. A v neposlední řadě také o dopravní dostupnost – místo konání akce se musí nacházet v lokalitě, do které se účastníci bez problémů dostanou a nezůstanou viset v dopravní špičce.

Nemáte vlastní prostory? Vyřešte to pronájmem

Jen málokdo disponuje vlastním konferenčním sálem pro stovky účastníků. Konference se běžně řeší pronájmem sálu v příhodném hotelu. Nedílnou součástí takového pronájmu bývají doprovodné služby v podobě cateringu, zapůjčení vybavení apod. Pronájem prostor vám však přijde vhod také v souvislosti s mnohem menšími akcemi. Kvalita prostředí je stejně důležitá také při schůzce s významným klientem, byť se jí zúčastní jen několik osob. Nemáte-li vlastní reprezentativně zařízenou kancelář, opět se nabízí možnost pronájmu. Úspěšné uzavření důležitého kontraktu je pravděpodobnější ve stylovém salonku s příjemnou atmosférou než u stolu v kavárně.

Nejlepší místa najdete na Konfi.cz

Hledání místa pro konferenci, schůzku nebo jinou akci může být zdlouhavé. Anebo taky ne, pokud využijete databázi specializovaného vyhledávače Konfi.cz. Portál aktuálně nabízí přes šest set míst, která lze vyhledávat podle adresy, termínu a kapacity. Na Konfi.cz nechybí ani inspirativní seznam „Oblíbených míst“. Nebudete-li si při výběru vědět rady, inspirujte se. Místa jsou přehledně roztříděna do samostatných kategorií pro schůzky, workshopy a konference (malé, střední a velké). Samozřejmostí jsou kompletní informace o všech místech – přehled vybavení a služeb, fotografie a hodnocení. Jednodušší už to být nemůže.

Publikováno: 29. 06. 2017

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: konferenční prostory pronájem | pronájem konferenčních prostorů