Repasované počítače se hodí do firmy i na hraní her

Počítače jsou nezbytnou investicí v začátcích každé firmy. Bez této techniky se dnes už prostě neobejdete, i kdybyste se rozkrájeli. Nemusíte však utrácet dvacet tisíc za každý stroj. Tím vás nechceme nabádat ke koupi levných notebooků za desítku, ty opravdu za moc nestojí. Jde to i jinak. Řešením, jak ušetřit, a přitom si výkonově nepohoršit, jsou repasované notebooky. Jako repasované jsou označovány ty stroje, které už sice byly používány, ale před opětovným prodejem prošly důkladnou kontrolou. Případné nefunkční součástky byly vyměněny a operační systém byl přeinstalován, aby vše šlapalo jako hodinky.

Repasované notebooky jsou výkonné stroje

Notebooky se obvykle vykupují od velkých firem, bank, pojišťoven, které pravidelně vyměňují výbavu, aniž by s ní bylo cokoliv v nepořádku. Někdy pochází také z operativních leasingů a předčasně ukončených leasingových smluv. Rozhodně nejde o žádné předpotopní stroje, spíš naopak. Prodávají se i repasované herní – PC. Bez problémů si koupíte repasovaný notebook s 16 GB RAM, 512 GB SSD a 4 GB grafickou kartou nVidia. Bude vás stát 13 tisíc, což je zlomek ve srovnání s cenou nového stroje s těmito parametry.

Repasovaný notebook se dá navíc přizpůsobit

Jestliže se budete zajímat například o herní repasované – notebooky u společnosti Malicomputer, dostanete možnost si svůj notebook i přizpůsobit. Je možné nainstalovat více paměti RAM nebo třeba větší disk, když si připlatíte. Repasované notebooky jsou v záruce 12 měsíců. Jako repasované se neprodávají jen notebooky a počítače, nýbrž také telefony. Repase se vyplatí zejména u značky Apple. I ty najdete v nabídce Malicomputer. Objevíte u nich také celou řadu speciálních notebooků, třeba armádní či armované stroje. Neváhejte si vybrat a ušetřete svou peněženku. Za cenu jednoho si můžete koupit dva nebo tři repasované notebooky.

Publikováno: 20. 02. 2020

Kategorie: Podnikání

Autor: admin