Nadměrná přeprava je nejsnazší s odborníky

Čeká vás nadměrná přeprava? Nebo je pravidelnou součástí vašeho podnikání? Rozhodně nemusíte investovat materiálně ani personálně do svépomocné realizace této činnosti. Ideální je navázat partnerství se spolehlivým dodavatelem zmíněných služeb. Nadměrná přeprava má řadu specifik, která dokáže zvládnout bez chyb pouze odborník na tuto problematiku. Kromě znalostní báze nám k její realizaci chybí i potřebné technické vybavení. Kvalitní know-how a vybavení si raději objednejte jako službu. Nadrozměrná doprava je službou, kterou nabízí firma Easy Logistics. Společnost zajišťuje přepravu těžkých a nadrozměrných nákladů, včetně zajištění doprovodních vozidel.

Easy Logistic má dlouholeté zkušenosti v oblasti nadměrné přepravy

Každá zakázka je řešena zcela individuálně, čímž se eliminují jakékoliv potenciální problémy. Nadměrnou přepravu je možné realizovat nejen na území České republiky. Firma má zkušenosti v rámci dalších evropských zemí. Bezproblémové je tedy i jazykové vybavení dispečerů firmy, kteří každý náklad mimo ČR doprovází.

Co lze přepravit v rámci nadrozměrné přepravy?

Easy Logistics přepravuje stroje a výrobky v různé šířce a výšce. Přeprava těžkých zásilek je možná až do hmotnosti 53 tun. Může jít o různé konstrukce, hřídele, rámy, trafostanice, generátory, či třeba turbíny. Další specializací je přeprava kolové a pásové techniky, kam patří i přeprava stavebních strojů. Velice často realizovanou je rovněž přeprava zemědělské techniky. Maximální délka přepravovaných výrobků, jež je schopna společnost přepravovat, je 22 m. Šířka pak závisí na zvolené trase a je též omezena limity v místě odesílatele a příjemce. Soupravy Easy Logistics obecně zvládnou šířku až 6 m. Výška je omezena výškou mostních konstrukcí po trase, ale i možnostmi areálů, odkud a kam se nadrozměrná zásilka přepravuje. Pokud jde o mezinárodní přepravu je výška omezena na 4,5 m.

Publikováno: 01. 12. 2022

Kategorie: Ostatní

Autor: admin