Rychlá finanční injekce pro vaše podnikání

Podnikání je jako horská dráha. Jednou jste nahoře a jindy míříte směrem dolů. Pokud se momentálně nacházíte ve finanční tísni a jediné, co by vám z ní mohlo pomoci, je okamžitá půjčka, jsou následující řádky určeny právě pro vás. Ne vždy se totiž můžete obrátit na bankovní sektor a nezbude vám, než si půjčit od nebankovního věřitele. Vzhledem k obrovskému množství institucí, které nabízí takzvané rychlé půjčky, však není jednoduché vybrat tu nejvýhodnější. Každý věřitel se ohání chvalozpěvy na své finanční produkty, ale v realita je poněkud odlišná. Nechcete-li se spálit a v závěru zaplatit víc, než je doopravdy nutné, obraťte se na společnost MRM Půjčky s.r.o.

Rychlá půjčka do 10 000

Každý živnostník ví, že peníze nerostou na stromech a i částka v řádech tisíců dokáže zvrátit nezáviděníhodnou finanční patálii. MRM Půjčky s.r.o. nabízí rychlou půjčku do 10 000 Kč, kterou získáte i bez potvrzení o příjmu. Cílovou skupinou jsou nejen novopečení živnostníci, kteří nemohou prokázat příjmy za minulé období, ale i lidé bez práce, matky na mateřské dovolené či důchodci. Celá transakce lze vyřídit z pohodlí kanceláře a nezabere více, než několik minut. Rychlá půjčka je navíc bez úroků a skrytých poplatků, což potěší všechny odpůrce pofidérních finančních produktů. Vždy budete přesně vědět, jakou částku musíte splatit.

Nestíháte splácet? Prodlužte si splátkový kalendář!

Doba splatnosti je 21 dní, což je, vzhledem k relativně nízké částce, tak akorát. Lhůtu si však můžete za mírný poplatek prodloužit a to o další tři týdny. Na webu mrm-pujcky.cz si můžete prohlédnout přehlednou tabulku, ve které jsou uvedeny fixní sazby za jednotlivé částky. Půjčíte-li si tisíc korun, vrátíte jen o 250 Kč více. Při částce 10 000 Kč pak analogicky 12 500 Kč. Jednoduché, rychlé a maximálně transparentní, to jsou rychlé půjčky od MRM Půjčky s.r.o.