Damco - mezinárodní dopravce č.1

Mezinárodní doprava zboží prožila v minulém století revoluci. To, co nám ještě před několika lety připadalo exotické a nedostupné, můžeme mít doma během několika málo dní. Technický pokrok se zkrátka v dopravě projevil zdaleka nejviditelněji a dává nám obrovské možnosti. Chcete-li však zboží dovážet nebo naopak exportovat co možná nejefektivněji, budete si muset vybrat spolehlivého partnera. Takového, který vám zaručí stabilně nízké ceny a zároveň zajistí veškeré související služby. Zkrátka někoho, kdo vám pomůže překonat všechny problémy, které mohou zboží putující přes půl světa potkat.

Mezi ty nejpovolanější patří společnost Damco, která je jedním z předních světových poskytovatelů spedičních a logistických služeb. Na trhu se pohybuje více než 20 let a spolupracuje nejen s největšími a nejvýznamnějšími společnostmi společnostmi světa, ale i menšími zákazníci, kteří vyžadují urgentní jednorázové služby.

Lodní přeprava stále hraje prim

Ukazatelem nejvyšší kvality je dlouhodobé zvyšování objemu nákladu. V roce 2010 společnost přepravila přes 3,5 milionu zásilek po silnicích, 75.000 zásilek vzduchem a více než 2,4 milionu námořních kontejnerů. Statistiky jsou jasným ukazatelem toho, že i námořní přeprava hraje stále významnou roli. V porovnání s ostatními formami je kontejnerová přeprava pomalejší (trvá přibližně 4-6 týdnů), ale stále nejvyužívanější.

Celnicí snadněji a rychleji

Damco je registrovaný celní deklarant a jako takový poskytuje komplexní celní služby. Díky zjednodušeným postupům vám pomůže proplout všemi variantami celních režimů a podle povahy zboží vás bude přímo nebo nepřímo zastupovat před celním úřadem. Všechny důležité informace o celních, ale i dalších službách najdete na webu damco.cz.

Publikováno: 23. 04. 2013

Kategorie: Podnikání

Autor: admin