Sháníte kalibry? Víme, kde je hledat

Kalibr je porovnávací měřidlo, které se používá pro měření vnějších a vnitřních rozměrů i tvarů. Neprozrazuje přesné rozměry výrobku, ale to, zda (ne)odpovídá požadavkům. Tento jednoduchý a efektivní nástroj nachází využití v mnoha průmyslových odvětvích, a to v hromadné a sériové výrobě. V praxi se s nimi pracuje tak, že se dobrá strana kalibru musí vejít do otvoru. Vejde-li se do něj zmetková strana, znamená to, že je měřený rozměr špatný.

Kvalita kalibrů je rozhodující

Kalibry jsou nepostradatelnými pomocníky v každé výrobě, kde je požadována maximální přesnost a jakost. Proto je důležitá přesnost, která závisí na použitém materiálu. Nechcete-li se při nákupu kalibrů šlápnout vedle, investujte do profesionálních nástrojů špičkové kvality. A my vám představíme spolehlivého dodavatele, který uspokojí vaše náročná přání.

Michovský-TOOLS - specialista na kalibry a měřidla

Společnost Michovský-TOOLS s.r.o. se již od počátku věnuje dodávkám nástrojů a měřidel pro progresivní opracování kovů. Do obsáhlého portfolia výrobků paří také široká nabídka kalibrů pro všechny typy závitů – trny pro vnitřní i kroužky pro vnější závity. Nechybí ani válečkové kalibry ke kontrole válcového průměru otvoru obrobku, třmenové kalibry a nastavovací kroužky. Veškeré zboží je skladem a vy ho budete mít k dispozici obratem, bez zbytečného čekání (velká část zakázek je expedována do 24 hodin). Dodavatel zároveň garantuje výhodou cenu. Na přání vám společně s kalibry dodá také protokol z akreditované laboratoře MWQ GmbH. Dalším důvodem, proč se vyplatí spolupracovat se společností Michovský TOOLS, je komplexní servis. Dodavatel poskytuje odborné technické poradenství a můžete se na něj kdykoliv obrátit. Pro stále partnery jsou navíc připraveny zajímavé slevy a speciální nabídky. Chcete se dozvědět další informace? Najdete je na www.kalibry.cz.

Publikováno: 03. 03. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: technické kalibry různé