Hledáte nekomplikovaný úvěr bez zástavy pro opravu nebo rekonstrukci bytových jednotek? Zkuste to s Obnovou od Stavební spořtelny

Osobním i podnikatelským půjčkám jsme v minulosti věnovali poměrně dost prostoru, zapomněli jsme však na úvěry, které jsou v rámci našeho rozpočtu spjaty se zdaleka největší položkou – bydlením. Opravit či rekonstruovat bydlení je nákladné nejen pro jednotlivce, ale i pro bytová družstva a společenství bytových jednotek. Jedinou možností je některý ze speciálních úvěrů, který slouží právě k těmto účelům. Mezi ty zajímavější se řadí i úvěr s trefný přízviskem Obnova, který je součástí populárního programu Buřinka od Stavební spořitelny. Mezi největší výhody patří možnost čerpání poměrně vysoké částky, kterou je možno rozložit i na několik desítek let. Mezi další benefity patří nízká úroková sazba a rychlá realizace.

Neměnná úroková sazba i refinancování

Na rekonstrukce a opravy nemovitostí lze v rámci Obnovy využít až 350 000 Kč na jednu bytovou jednotku. Bytová družstva a společenství vlastníků bytových jednotek si většinou úvěr sjednávají na 10 let, ale spořitelna vyhoví i individuálním požadavkům a nabízí možnost rozložení až na dvojnásobek. Úroky ve výši 3,39 % p.a. jsou neměnné po celou dobu splácení úvěru. Stavební spořitelna navíc nabízí i bezplatné poradenství a možnost refinancování, která je zajímavá pro všechny, kteří již určitý finanční produkt pro financování bydlení využívají. Rozhodnete-li se pro úvěr Obnova, nebude se na vaší nemovitost vázat zástavní právo.

Chcete bydlet opravdu rychle?

Vyřizování hypotéčního úvěru nepatří mezi příjemné záležitosti a bývá spjato s náročným papírováním, které se může nepříjemně protáhnout. Úvěr Obnova je jiný. Stavební spořitelna si zakládá na rychlém a nekomplikovaném vyřízení, k němuž budete potřebovat jen několik základních dokumentů (podklady o žadateli, investiční záměr a doložení účelu půjčky). Úvěr lze čerpat jednorázově nebo průběžně. V případě druhé varianty je možno postupně proplácet faktury dodavatelů skrze Platební příkaz. Obnova je zkrátka jednoduchý, ale zároveň efektivní úvěr bez zástavy, díky kterému budete bydlet mnohem rychleji.

Publikováno: 12. 02. 2013

Kategorie: Finance

Autor: admin

Tagy: Buřinka | bydlení | Obnova | refinancování | Stavební spořitelna | úvěr bez zástavy