Slevové kupony změní váš vztah k nakupování v e-shopech

Internet je fenomén, který nám v mnoha směrech usnadňuje život. Během pandemie koronaviru jsme dokázali fungovat především díky němu. Ovšem nejde jen o komunikaci – web je nejbohatším zdrojem informací, ale také zábavy. Spoustě lidí pomáhá plnit sny o dobře placené práci z domova. A ani tím jeho přínos ani zdaleka nekončí – navždy změnil naše dosavadní představy o nakupování. Alespoň jednou využil možnost pohodlného nákupu v e-shopu snad každý. V posledních dvou letech pak došlo k ohromnému boomu, který odstartovala pandemická situace. Již se Česká republika chlubí přízviskem „e-shopová velmoc“ - v množství internetových obchodů v přepočtu na počet obyvatel jasně vedeme. Konkurence je obrovská, což sice provozovatelé e-shopů nevnímají jako něco pozitivního, ovšem koncoví zákazníci jsou ze stlačování cen na minimum nadšení. Navíc se nabízí další způsoby, jak nakupovat ještě levněji. Říkají vám něco termín slevový kupón či kód? Pokud jste v e-shopech jako doma, určitě máte spoustu oblíbených e-shopů, ve kterých nakupujete pravidelně. Díky slevovým kuponům můžete výrazně ušetřit. Může se jednat o stovky, tisíce i desítky tisíc korun za rok. Záleží na tom, jak často – a jak výhodně – budete nakupovat.

Ušetřit se dá na všem, ale musíte vědět, jak na to

Většina e-shopů se čas od času uchýlí ke slevové akci. Není výjimkou, když se slevy vyšplhají na několik desítek procent. I menší slevy v řádu jednotek procent se však mohou na ceně zboží výrazně projevit, především pak v případě dražších výrobků a služeb jako elektronika či zájezdy. Internetové obchody vydávají slevové kupony či kódy, jejichž prostřednictvím lze při nákupu slevu uplatnit. Jak je můžete získat?

Kde hledat slevové kupony a kódy?

Možností, jak získat slevové kupony a kódy, je rovnou několik. E-shopy je nabízí například za registraci k odběru novinek (newsletter). Uživatelé, kteří zaregistrují svou e-mailovou adresu, obdrží unikátní slevový kód. Ten pak mohou uplatit při nákupu tak, že ho vloží do příslušného pole v nákupním košíku. Registrace k newsletteru se vyplácí dlouhodobě. E-shopy registrovaným uživatelům čas od času pošlou další slevový kupon. Některé dokonce velmi často. Další možností, jak získat slevový kód, je první nákup. Určitě jste již někdy vstoupili do e-shopu, kde na vás vyskočilo tzv. pop up okno s nabídkou slevy, kterou vám prodejce poskytne, když nakoupíte. Anebo sleva po nákupu. Mnozí prodejci neváhají odměnit věrné zákazníky slevovým kuponem po úspěšně provedené objednávce. Díky tomu je navnadí na další kolo a sníží tím riziko, že dotyčný napříště navštíví konkurenci. Jak vidíte, způsobů, jak se dostat ke dostat k atraktivním slevám, je víc než dost. Faktem zůstává, že sledovat e-shopy jednotlivě je časově náročné. Mnohem efektivnější je hledání slevových kódu v databázi na některém z kuponových webů.

SlevovyKupon.net nabízí tisíce slev

Tisíce slevových kuponů na jednom místě najdete na zavedeném kuponovém webu SlevovyKupon.net, který je z hlediska počtu registrovaných e-shopů, akčních nabídek a kuponů největším v ČR. Na serveru SlevovyKupon.net můžete hledat slevové kupony v příslušných kategoriích, ale také se inspirovat v sekci populárních e-shopů. Skvělou volbou je „sleva dne“ – ručně vybraná sleva, která opravdu stojí za to. Ještě výhodnější nakupování pak zažívají registrovaní uživatelé. Mají přístup k exkluzivním slevovým kuponům, mohou si tvořit seznam oblíbených e-shopů a účastní se bonusového programu o ceny.

Publikováno: 01. 08. 2021

Kategorie: Finance

Autor: admin