Reklamní textil? Musí být kvalitní a trendy

Způsobů, jak budovat značku a zviditelnit firmu před širokým publikem potenciálních zákazníků, je poměrně dost. Ale jak je to s reklamním textilem? Jde o zbytečnou útratu bez viditelného efektu, nebo silný nástroj, který vám může přinést užitek? V praxi záleží na tom, jak kvalitní oblečení si necháte vyrobit. Chcete-li, aby se vám investice do reklamních potisků na oblečení vrátila i s úroky, musíte si vybrat toho správného dodavatele. Kdo nabízí skvělá reklamní trička za ještě lepší ceny, se dozvíte v tomto článku.

Proč některé reklamní oblečení končí netknuté?

Možná máte pár takových kousků někde hluboko ve skříni i vy. Dostali jste darem pár triček či mikin s logem/sloganem, ale nikdy jste si je nevzali na sebe. Důvod je prostý – oblečení neodpovídá vašemu vkusu a je na první pohled vidět, že bylo laciné. Vezměte si z toho ponaučení a vyberte si prvotřídní reklamní textil, který budou ostatní nosit rádi. Klíčem k úspěchu je kombinace dobře padnoucího střihu, stylového designu a kvalitního materiálu. Pokud reklamní oblečení vybíráte pro zaměstnance, předem se jich zeptejte, co preferují. Budete se mít od čeho odpíchnout – dopřejete jim módu, která sluší, a zároveň slouží jako efektivní marketingový nástroj.

Kvalita hraje prim

Buďme však konkrétnější. Jaká značka reklamního textilu je ta „správná“? Pokud vsadíte na Lambeste, litovat nebudete. Reklamní polokošile a trička získala certifikát Öko-Tex standard 100, který je garancí absence škodlivých a zdraví nebezpečných látek (např. AZO barviva, alergeny, pesticidy, formaldehyd atd.). Vysokým standardům odpovídají také výrobky z materiálů fleece a softshell. O výjimečností reklamního textilu Lambeste se můžete přesvědčit v rámci menší objednávky několika kusů. V případě spokojenosti objednáte větší množství potištěného zboží, na které lze získat zajímavou množstevní cenu. Ať už si nakonec vyberete reklamní mikiny, trička, polokošile či jiný textil od Lambeste, nebudete litovat. Kompletní nabídku najdete na lambeste-textil.cz.

Publikováno: 15. 01. 2018

Kategorie: Marketing

Autor: admin

Tagy: reklamní oblečení | reklamní polokošile | reklamní textil