Už jen poslední byty v rezidenci Byty u parku. Mohou sloužit také jako zajímavá investice

Jako vhodná investiční příležitost vám může posloužit i nákup nového bytu. Platí to zejména pro atraktivní lokality, jako je pražský Žižkov. Pro velký zájem zde zbývá už pouze několik posledních bytů k prodeji, takže pokud máte zájem, ať už z pohledu investice nebo bydlení, s nákupem neotálejte. Byty nabízejí bydlení v moderní čtvrti, kde je na dosah vše podstatné, a to velmi snadno. Místo je také obklopeno zelení a nabízí veškerý možný komfort.

Byt jako investice

Pokud se rozhodnete investovat do bytu, tak atraktivní lokalita je rozhodně to nejlepší, protože vám pomůže nejlépe zhodnotit vaše peníze. V dnešní době je to také zajímavý instrument k tomu, abyste ochránili své peníze před vysokou inflací. Zatímco totiž hodnota peněz klesá, ceny nemovitostí stále rostou. Vybrat investiční byt si můžete přímo na stránkách projektu, kde vidíte k dispozici všechny volné byty. Byty jsou o velikostech od 1+kk až po 5+kk, přičemž pro investice jsou nejlepší bytové jednotky 1+kk a 2+kk, ale nic vám samozřejmě nebrání investovat i do bytu většího.

Moderní bydlení se vším všudy

Jak jsme již zmínili v úvodu, byty se nacházejí v žádané pražské lokalitě Žižkov. Celkem zde najdete 272 bytu, které jsou v 11 bytových domech. Je zde také 277 garážových stání. Architektura bytů je velmi členitá, což je charakterem zde použité moderní koncepce a zvyšuje to také osobní soukromí a komfort bydlení. K členité architektuře zde patří:
  • Balkony a lodžie
  • Terasy
Jsou to nejen prvky zvyšující míru soukromí, ale také příjemně propojují interiér s venkovním prostředím. Samotné interiéry jsou navrhovány tak, aby zde dopadalo dostatek světla po celý den, což má vliv na osobní pohodu. Byt ke koupi na Praze 3 vám nabídne také skvělé výchozí místo, pokud jde o dostupnost čehokoliv v okolí. Pro odpočinek nebo sportovní aktivity můžete využít přilehlý park Židovské pece. Hlavně nedaleké Vinohrady zase nabízejí stylové kavárny a restaurace k posezení s přáteli.

Publikováno: 29. 12. 2022

Kategorie: Reality

Autor: admin