Součástí portfolia Czech Fund se v nákupním centru v Liberci a v Ostravě stala módní značka Sinsay

V retail parku Centro Ostrava, jenž je součástí fondu Czech Real Estate Investment Fund (CREIF), uzavřel minulý rok nájemní smlouvu na 5 let oblíbený řetězec Sinsay. Stejně tak se otevřela nová prodejna Sinsay v nákupním centru Géčko Liberec, které rovněž spadá do portfolia fondu CREIF, za jehož vznikem stojí Rusňákova DRFG.

Nové prodejny Sinsay v Ostravě a v Liberci

Po několika stavebních úpravách proběhlo na konci července minulého roku slavnostní otevření nové prodejny Sinsay v Centro Ostrava. Značka tím reaguje na potřeby svých zákazníků nabídkou nejnovějších trendů za opravdu atraktivní ceny. Zároveň tím přispívá k značné oblíbenosti celého nákupního komplexu.

Sinsay je nejen značka oblíbené módy a doplňků, která na trhu působí již od roku 2013. Nová prodejna v Liberci byla otevřena v prosinci loňského roku a velmi rychle přilákala řadu zákazníků. 

Nemovitostní fond CREIF z dílny Rusňákovy skupiny DRFG

Czech Real Estate Investment Fund (CREIF) se zaměřuje nejen na tuzemský trh. Hlavním přírůstkem se v poslední době stalo moderní regionální centrum Galeria Rozana. S prodejní plochou 16 100 m² přináší v polském městě Kutno bohatou nabídku značek v oblasti módy, sportu, interiérového designu i elektroniky.

Nemovitostní fond Czech Real Estate Investment Fund byl založen Rusňákovou skupinou DRFG, a to v roce 2016. Věnuje se především investicím do stávajících komerčních nemovitostí v tuzemsku i Polsku. 

Svou strategií se CREIF snaží mířit na konzervativní investory. Zejména pak ty, kteří dávají přednost dlouhodobě stabilnímu zhodnocení s nižším rizikem profitující z kvalitně pronajatého realitního portfolia.

Autor: Michal Pecka  

Publikováno: 30. 03. 2024

Kategorie: Podnikání

Autor: admin