Chcete podnikat, a to tak, že rychle? Netrapte se s založením firmy...

Rozhodli jste se pro byznys pod rouškou vlastní společnosti? V tom případě vás ještě před začátkem samotného podnikání čeká méně příjemná záležitost. Založení firmy bývá zdlouhavé a podnikatele zbytečně brzdí. Naštěstí se však nabízí efektivní řešení v podobě založení firmy někým, kdo se na tuto činnost specializuje. Problematiku jsme probrali s odborníky z Companies.cz s.r.o., kteří se zakládáním a prodejem tzv. ready made společností zabývají již 10 let.

Proč nechat založení firmy na specialistech?

Založení firmy na klíč je ideální volba pro každého, kdo bytostně nesnáší běhání po úřadech. Neztrácejte nervy s administrativou a přijďte k hotovému. Konkrétně Companies.cz zajišťuje veškeré náležitosti, které se založením společnosti souvisí. Nedílnou součástí služeb je i prvotní konzultace, v rámci které vám profesionálové doporučí optimální formu společnosti. Zároveň dostanete nabídku na výhodné sídlo společnosti na prestižní adrese v Praze 1. Companies.cz realizuje zakládání s.r.o., ale také a.s., v.o.s. a všech dalších typů firem. Počítejte však s tím, že ani ostřílení matadoři nedokážou některé administrativní záležitosti popohnat tak, aby byla firma k dispozici za méně než cca 10 dní. Přesto stále máte šanci podnikat do 24 hodin…

Nedočkavci sahají po ready-made

Pokud z určitých důvodů nemůžete čekat dobu potřebnou pro založení zbrusu nové s.r.o., můžete si pořídit již fungující firmu. Ready made společnosti byly vytvořeny za účelem prodeje, nemají žádné pohledávky ani závazky a oproti novým firmám mají několik zajímavých výhod. Převod ready made s.r.o. je rychlý a u renomovaných prodejců jako Companies.cz i bezpečný. Zmíněná výhoda oproti nově založené společnosti spočívá v několikaleté historii ready made. Ta budí u partnerů větší důvěryhodnost než čerstvě založený subjekt. Máte-li ohledně zakládání s.r.o. a prodeje ready made firem další otázky, neváhejte se zeptat odborníků z Companies.cz. Ochotně vás nasměrují správným směrem!

Publikováno: 11. 12. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: admin