Firemní vzdělávání je důležitější, než jste si možná mysleli

Máte úspěšnou firmu? V tom případě neusněte na vavřínech. A pokud ji zatím budujete, přidejte na tempu. Není tajemstvím, že svět byznysu neustále zažívá významné změny a postupně se formuje do zcela jiné podoby. Příkladem budiž boom internetu, kterému se ještě v 90. letech drtivá většina podnikatelů smála, přinejmenším ho podceňovala. Dnes se však zaměříme na vás a vaše zaměstnance – jestlipak dbáte na soustavné sebevzdělávání? Skloubit práci a studium může být náročné, nicméně díky moderním technologiím mnohem jednodušší.

V kurzu jsou virtuální kurzy

Firemní vzdělávání patří mezi nejlepší investice, ale přesto si ho celá řada menších i středně velkých společností nemůže dovolit. Pokud jste na tom podobně i vy, nezatěžujte zbytečně cashflow, ušetřete peníze i čas a zaměřte se na fenomén, který v segmentu firemního vzdělávání způsobil malou revoluci. Na mysli máme virtuální kurzy, díky kterým je vzdělávání dostupné pro každého. Zaměstnanci, kteří se soustavně vzdělávají, jsou pro firmu mnohem efektivnější a zvedají celkovou úroveň konkurenceschopnosti. Podstatné je, aby náplň virtuálních kurzů „stála za to“. Proto se obraťte na známou brněnskou poradenskou a zvdělávací společnost Motiv P, za kterou stojí respektovaný odborník na psychologii práce František hroník.

Zapište se do Online Akademie

Motiv P má pro zájemce nabídku firemního vzdělávání v rámci Online Akademie. V té je obsaženo na 40 kurzů, které svým rozsahem pokrývají všechna palčivá témata. V praxi jde o obor change managementu, work-life balance, projektové řízení a vedení projektu ve firmě, asertivita, time a stress management a spousta dalších kurzů. Všechny virtuální kurzy mají podobu powerpointové prezentace a videa, které namluvil profesionální lektor. Do Online Akademie lze vstupovat kdykoliv, odkudkoliv a opakovaně. Skladbu kurzů vám profesionálové z Motiv P nakonfigurují dle individuálních požadavků a případně vypracují školení na míru. Chcete-li se dozvědět více, zamiřte na www.motivp.com.

Publikováno: 18. 01. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: firemní vzdělávání | online akademie | virtuální kurzy