Účetní program, nebo rovnou ERP? Potřeby firem jsou různé

Najít účetní software, který bude stoprocentně vyhovovat potřebám vašeho podnikání, není tak úplně snadné. Na trhu je množství produktů a zorientovat se v jejich funkcích zabere spoustu času. Navíc se může stát následující – nakonec zjistíte, že potřebujete něco víc než klasický účetní program. Možná by nebylo od věci zvážit implementaci podnikového informačního systému. Pořízení informačního systému neboli ERP je pro firmu významná událost. Výběr vhodného produktu se nesmí podcenit, neboť funkcionalita významně ovlivňuje míru efektivity. Požadovaných výsledků dosáhnete pouze za předpokladu, že informační systém vašemu podnikání sedne. Ačkoliv výše uvedené informace nabádají k tomu, že se jako ideální řešení jeví podnikový informační systém vytvořený na míru. Ten si však žádá obrovskou investici, kterou si mohou dovolit jen velké korporace. Ale není důvod k obavám – potřebám většiny klientů plně vyhovuje ekonomický systém RIS od českých vývojářů ze Saul IS. Modulový software je nabízen v několika variantách.

Účetnictví je základ

Došli jste k závěru, že skutečně potřebujete spíše účetní program? RIS Start obsahuje kromě účetního modulu také moduly pro majetek, sklady a obchod. Implementace trvá jediný den, a až vám přestane stačit, plynule přejdete na vyšší verzi systému.

Informační systém RIS

Potřeby středně velkých firem jsou logicky úplně jinde. V rámci informačního systému RIS jsou proto dostupné také moduly pro finance a kontroling, majetek, evidenci, manažerské řízení, logistiku, personalistiku a další agendy. Jinými slovy jde o plnohodnotný informační systém, jehož výhodami jsou intuitivní rozhraní a perfektní komunikace v rámci jednotlivých modulů. Systém může obsahovat licence pro desítky až stovky uživatelů. https://youtu.be/acC991sM9cY Chcete se o podnikových informačních systémech dozvědět více? Odborníci ze Saul IS vám rádi poradí a doporučí vhodné řešení. Kontakt najdete na www.saul.cz.

Publikováno: 03. 03. 2018

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: erp | informační systém | účetní program