USB flash disk - nejmocnější reklamní předmět

Propagace brandu není nikdy dost a proto jsme se mu rozhodli věnovat další díl, ve kterém se zaměříme na specifický produkt – USB disky. Ty jsou stále populárnější a do portfolia reklamních předmětů je řadí stále více firem. Důvod je prostý, klienti s flashkou přichází do styku mnohem častěji než s kterýmkoliv jiným propagačním materiálem a to ať už se jedná o manažery, kteří na ní přenášejí důležité dokumenty nebo maminky na mateřské dovolené, které se chtějí kamarádce pochlubit fotkami svých dětí. Pokud jste doposud „flešku“ přehlíželi, měli byste to urychleně napravit. Ve větším množství je lze pořídit za velmi slušný peníz.

Nakupujte tam, kde se snoubí kvalitní služby s nejnižšími cenami

Jedním z předních dovozců usb flash disků je společnost CZECH IMAGE GROUP s.r.o., nabízí široké spektrum variant za nejnižší možné ceny. Díky dlouholeté zkušenosti v oblasti reklamních předmětů je schopna pružně reagovat na potřeby klientů a dodat reklamní usb disky v takřka šibeničních termínech. Společnost navíc disponuje vlastním grafickým studiem, přičemž při dodání vektorových podkladů poskytuje grafickou úpravu disků zcela zdarma. To samé platí i o nahrání dat a potisku do 3 barev nebo laserem (nevztahuje se na skladové zásoby).

Luxusní diamanty nebo kuřecí noha? Flashka může vypadat i jako vy!

Nabídka flashek je skutečně pestrá a najdete v ní opravdu originální flash disky s biometrickými čtečkami, s pouzdrem zdobeným umělými diamanty nebo napuštěným tekutinou. Žádané jsou i luxusní kousky v kožených pouzdrech nebo flashky Victorinox. Svébytnou kategorii pak tvoří flasky, které jsou vyráběny na zakázku, mezi kterými najdete i řadu vtipných kousků v podobě drůbeží nohy, grilovaného stehýnka nebo sušenky.

Kuřecí noha

Flashky, ale i další USB reklamní předměty jako jsou USB nože nebo USB propisky si můžete prohlédnout a objednat přímo v e-shopu usbflashdisk.cz.