Vymoženosti, které vám nesmí chybět na veletrhu

Veletrhy jsou příležitost, jak oslovit širokou škálu klientů. Abyste si svůj stánek připravili precizně a s předstihem, podívejte se na vymoženosti, které se vám možná budou hodit. Přejete si zazářit? Jdeme na to!

Podívaná, kterou si kolemjdoucí vychutnají

Přejete si zaujmout co největší okruh lidí a zároveň jim nabídnout vyčerpávající informace? Nabídněte jim něco, co bude v souladu se současnými technologiemi. Přejete si sdělit příběh vaší firmy? Popsat, jak se vyrábí vaše produkty? Vzít potencionální klienty do míst, která jsou z pohledu zákazníka zajímavá a nevšední? To vše se vám podaří s LED panely. Zatímco digitální úřední desky osloví občany v obcích a městech, digitální panely zase osloví mnohem více zákazníků, nabídnou příběh, emoce i široké spektrum informací o vaší firmě či projektu. Digitální panely nabízí dobré možnosti si s prezentací dokonale vyhrát.

Přidejte si nás

Na rozdávání letáků je kousek archaické krásy. Pokud to máte v plánu udělat i letos, směle do toho. Jednu informaci byste ale v každém prospektu měli zdůraznit skutečně velkým písmem. A to je kontakt na váš obsah na sociálních sítích. Právě zde s vámi bude moci klient navázat užší spolupráci, právě zde se bude moci dozvědět, jaké jsou vaše produkty, služby, zásady. Přejete si, aby vaše firma zaujala i po ukončení veletrhu? Sdílejte s veřejností zajímavý a přínosný obsah. Takový, který z pozice zákazníka oceníte i vy.

Kód, ve kterém je vše

Nebojte se jít ještě o kousek dál a nabídněte originální pojetí sdělování informací. Svůj stánek klidně opatřete také QR kódem, který kolemjdoucí osloví. Bude to portrét Mony Lisy s tajemným úsměvem, který bude doplněn o kód na informace o vaší firmě? Nebo se bude jednat o jiný bláznivý vizuál? Popusťte uzdu své fantazii a pobídněte kolemjdoucí k tomu, aby si o vás přáli zjistit co nejvíce.

Nedovolte, abyste zapadli ve veletržní šedi a jděte vlastní cestou. Už víte, jak se budete prezentovat vy?

Publikováno: 28. 09. 2021

Kategorie: Ostatní

Autor: admin