Vytvořte dokonalou reklamu pomocí poutavých vlajek a vlajkových stožárů

Poutavá reklama by měla být součástí každé správné reprezentace firmy. Pokud chcete být vidět a chcete přilákat dostatek klientů, musíte zvolit vhodnou formu reklamy. Dobrá reklama totiž prodává. Možností je mnoho. Volit můžete mezi letáky, reklamou v rádiu či televizi. Velmi oblíbenou a ověřenou formou propagace je výroba vlajek, konkrétně reklamní vlajky. Reklamní vlajky patří k nezbytným součástem vašich marketingových aktivit. Mají mnohé výhody. Nejen, že jsou cenově dostupné, ale lze je mnohostranně použít (na výstavách, veletrzích apod.). Často se využívají i při firemních prezentacích a dalších akcích. Vaše firma bude konečně vidět. Velmi oblíbená je kombinace reklamní vlajky, která je vyvěšená na stožáru. Sídlo vaší firmy bude vypadat velmi reprezentativně. Aby se celá realizace skutečně vydařila podle vašich představ, musíte si zvolit dobrého dodavatele a výrobce vlajek. Mezi kvalitní společnosti, které se zabývají výrobou nejen reklamních vlajek, patří i Vlajky24.cz. Mimo e-shopu provozují i kamennou prodejnu v Praze, takže není problém ani s osobní návštěvou. Reklamní vlajky zhotovují pouze na nejlepší dostupné materiály v rozměrech vámi udaných. Vybírat můžete mezi několika variantami materiálů a tipů tisku.

Na tisk se používá několik technologií:

· Technologie přímého digitálního tisku speciálními barvivy s následnou fixací a praním výrobků. · Technologie sítotisku v přímých barvách nebo rastru disperzními barvivy s následným vysokotlakým pařením a praním výrobků. · Technologie transferového tisku – tisk je proveden na nosné médium a poté se přenáší na vlajkovinu.

Buďte vidět ještě více a nezapomeňte na vlajkové stožáry

Vlajkové stožáry jsou velmi vhodné pro další zviditelnění a prezentaci firmy. Díky dobře umístěnému stožáru můžete zvýšit renomé vašeho podniku. Před většinou významných společností, u benzínových pump, výrobních závodů nebo u vchodů státních institucí se vlajkové stožáry hrdě vypínají do výšky. Stožáry od Vlajky24.cz jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a se zárukou na 5 let. Typy stožárů: · Stožáry vlajek hliníkové segmentové (jednoduché na instalaci, přepravu i manipulaci) · Stožáry vlajek sklolaminátové (kvalitní stožáry kónické, dodávané v bílé barvě) · Stožáry vlajek přenosné (mobilní stožáry s dobrou manipulací) Veškerý sortiment je vyroben v maximální kvalitě a se zárukou. Nechte své zákazníky, ať vás najdou a buďte vidět!

Publikováno: 15. 11. 2015

Kategorie: Marketing

Autor: admin

Tagy: reklamní stožáry | reklamní vlajky | výroba vlajek