Vyzrajte na nedostatek místa a pořiďte si regály na míru

Zařizujete si nový sklad nebo prodejnu, případně se chystáte na renovaci? Dokonale zvládnuté skladové a prodejní prostory jsou základem každé úspěšně fungující firmy a právě proto se při zařizování vyplatí přemýšlet. Špatně řešené regálové systémy vám přitom mohou způsobit více škody, než si dokážete připustit. Nahraďte proto staré regály moderním a inovativním řešením, které vám umožní vytěžit maximum i z omezených prostorů. Sehnat vysoce kvalitní výrobky za přijatelnou cenu nepředstavuje ani zdaleka takový problém, jak jste si možná mysleli. Jednoduše se obraťte na specialistu, který má s výrobou regálů téměř dvacetileté zkušenosti.

Nové regály usnadní život vám i vašim zákazníkům

Hledáte důvod, proč nahradit staré vybavení obchodu či skladu zbrusu novým systémem? Nevíte, proč byste měli „vyhazovat“ peníze za něco, co vám může ještě několik let posloužit? Otázkou je, zda o medvědí službu skutečně stojíte. Moderní vybavení prodejen vám i vašim zaměstnancům v mnoha směrech usnadní práci. S lehkými bezšroubovými systémy lze velmi snadno manipulovat a díky pozinkované úpravě je můžete umístit i do náročnějšího prostředí. Kromě toho vypadají mnohem lépe než prehistorické regály, které vašim zákazníkům připomínají bídu let dávno minulých. Ale k věci – vybavení obchodu vyrábí společnost EU-REGALY CZ, který svým klientům umožňuje individuální konfiguraci na základě specifických požadavků. Výsledek je skutečně pozoruhodný – unikátní sestava, kterou lze umístit i do méně dostupných zákoutí a ušetřit tak spoustu drahocenného místa.

Pohrajte si s konfigurátorem a sestavte si systém, který zapadne do prostoru

Na webových stránkách eu-regaly.cz si můžete zařídit s konfigurátorem a podívat se, jak vybavení prodejen vypadá v praxi. Kromě vizuální podoby samozřejmě zjistíte i konečnou cenu. Předtím, než se dáte do konfigurace, však řádně rozmyslete strategické rozložení zboží. Nevíte-li si rady, obraťte se na zkušeného marketingového poradce. Ten vám potvrdí, že inteligentní rozložení může mít významný vliv na objem celkového prodeje. To už však zabředáme do psychologie a té bychom rádi věnovali samostatný článek někdy v blízké budoucnosti.

Publikováno: 15. 03. 2013

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: levné regály | moderní regály | regály | vybavení obchodů | vybavení prodejny