Zařiďte si půjčku bez poplatků a financujte si vlastní bydlení

Vysoké poplatky jsou hrozbou mnoha lidí při jejich úvahách o možnosti půjčit si peníze. Mnoho lidí má strach, že když si půjčí peníze a zaváže se k jejich splácení, dostane se do existenčních problémů. Jednoduše nebude mít na splácení vysokých úroků, a co teprve když na ně vykouknou nějaké nečekané skryté poplatky, se kterými v době uzavírání úvěru vůbec nepočítali? Ukážeme vám, že půjčka se dá pořídit i výhodně bez skrytých poplatků a financování vlastního bydlení také nemusí zůstat jenom snem.

Splatíte jenom to, co si půjčíte

Existuje první půjčka bez poplatků, která velmi podstatně ušetří vaši peněženku. Jedná se o krátkodobý úvěr, který vám může pomoci financovat třeba nečekané problémy, když se vám rozbije něco v domácnosti a z běžných příjmů si nemůžete dovolit koupit nový přístroj nebo vám potká jiný nečekaný výdaj. Tato půjčka má několik výhod:
  • Rychlost sjednání
  • Peníze máte na účtu i během 10 minut či čtvrt hodiny
  • Zaplatíte jenom tolik, kolik jste si půjčili
Zmiňovaná kritéria vás nepochybně přesvědčí, že tato půjčka je přesně tím, co v případě nenadálých výdajů potřebujete. Samozřejmě si ale vždy půjčujte s rozmyslem.

Úroky z hypoték patří mezi daňově uznatelné náklady

Z říše snů nemusí zůstat jenom nové zařízení domácnosti, ale i nové bydlení. Hypotéka na bydlení vám pomůže k získání vlastního bytu nebo domu. Jde sice o dlouhodobý závazek, ale zase úrokové sazby jsou poměrně nízké a splátky si rozložíte do několika desítek let. Nezapomínejte ani na další výhodu, že placení úroků z hypotéky je daňově uznatelným nákladem. Nebojte se půjčit si peníze. Nebankovní půjčky nabízí obrovskou škálu různorodých finančních produktů, z nichž si vyberou různé skupiny zákazníků, tedy i vy. Nemusíte se bát, pro každého se dá najít finanční produkt podle jeho potřeb.

Publikováno: 14. 03. 2016

Kategorie: Finance

Autor: admin