Pojměte školení BOZP a PO moderní formou

Snad každý někdy zažil školení BOZP a PO. Většina lidí ho má spojené s nezáživným posloucháním školitele, nicméně dnes už to lze zařídit i jinak. Jestli chcete svým zaměstnancům zajistit školení, které je bude bavit a vám zároveň ušetří spoustu peněz, vsaďte na e-learning. Povinnost školení BOZP a PO je sice daná mnohými zákony a předpisy, nicméně nejde tady jen o naplnění povinností. Pokuty jsou tučné, mohou dosahovat až dvou milionů korun, ale daleko horší jsou zdravotní následky a hlodání vašeho svědomí, která vám říká, že byste tomu zabránili, kdybyste zaměstnancům zařídili potřebné vzdělání.

Zase tak drahé to není

Školení zaměstnanců není až tak drahá záležitost, obzvlášť s využitím e-learningu. Odpadnou vám finance za dojíždění zaměstnanců do školicího centra, navíc nebudete muset uvolňovat z práce několik lidí současně. K počítači si každý může sednout kdykoliv a kdekoliv. Realizovat přes internet lze nejen školení požární ochrany a bezpečnosti práce, ale také školení první pomoci nebo řidičů. Chcete znát konkrétní částky? S využitím systému INSTRUCTOR od společnosti PREVENT vás vzdělávání jednoho zaměstnance vyjde na méně než dvě stovky korun ročně.

E-learningová forma prospěje všem stranám

Cena není jediným plusem e-learningu. Výhodou je také to, že systém sám hlídá pravidelná školení řidičů, BOZP a PO i všechna další, jež si nastavíte. Dokáže zasílat upozornění, a tak se vám nestane, aby nějaký zaměstnanec pravidelné vzdělávání vynechal. Systém INSTRUCTOR nabízí kurzy jak v češtině, tak angličtině. Kromě již zmiňovaných lze využívat i školení na práce ve výškách, ve skladu či na obsluhu manipulačních vozíků, pokud si platíte zvýhodněný balíček. Veškeré kurzy obsahují vždy aktuální informace a samozřejmostí je nonstop podpora. Zaměstnanci z něj budou taktéž nadšení. Je intuitivní na ovládání a informace podává zábavnou formou doplněnou ilustracemi a interaktivními úkoly. Na závěr zaměstnanci skládají test ze získaných znalostí, takže si nemyslete, že se tímto způsobem nic nenaučí.

Publikováno: 15. 06. 2017

Kategorie: Práce

Autor: admin

Tagy: bozp | školení první pomoci | školení řidičů