Zima klepe na dveře. Kdo se postará o údržbu areálu vaší firmy?

Že je příliš brzy na to, abyste přemýšleli nad odklízením sněhu ve vaší firmě? Nenechte se zmást příjemným počasím, zima se dostaví dříve, než se nadějeme a jak se říká – kdo bude připraven, nebude překvapen. Sníh a námraza každoročně komplikují provoz na veřejných komunikacích, ale stejně tak mohou znemožnit chod firmy. A nechcete-li být na úklid sněhu a související činnosti sami, bude se vám hodit profesionální pomoc.

Proč si na odklízení sněhu najmout třetí stranu?

Odházet sníh v okruhu několika čtverečních metrů zvládne každý. Problém nastává v momentě, kdy hovoříme o větším areálu či o několika prostranstvích vzájemně propojených komunikacemi. Je to i váš případ a přemýšlíte nad tím, že údržbou pověříte některého ze svých zaměstnanců? Mnohem efektivnější je venkovní úklid v rámci facility managementu. Využijete-li správu areálu třetí stranou, nebudete nuceni delegovat činnosti zaměstnancům, kteří mají spoustu jiné práce. Navíc jde o finančně výhodnější způsob než najmutí dalšího pracovníka a pořízení nákladné techniky. Vaší firmu dostane na starost tým profesionálů a postará se o vše potřebné. Odklízení sněhu a související údržbu areálu nepodceňujte! Předejdete nepříjemnostem v podobě omezeného provozu či dokonce úrazům personálu nebo ještě hůře - zranění zákazníků.

Na koho se obrátit? Pro AVE je sněhová kalamita denním chlebem

V souvislosti s facility managementem nelze nezmínit společnost AVE, která v daném segmentu patří k těm nejlepším. Nedílnou součástí komplexního portfolia služeb je zimní údržba místních komunikací (pro města a obce) a odklízení sněhu ve firemních areálech. Kvalifikovaní zaměstnanci se postarají o odklízení sněhu a posyp namrzlých ploch u všech typů komunikací. Chcete-li se o službách dozvědět další informace, pokračujte na www.ave.cz.

Publikováno: 29. 10. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: odklízení sněhu | údržba komunikací v zimě | uklízení sněhu