3 dobré rady pro úspěšné poslání balíku

Že balík dorazí do cíle včas, v pořádku a za dobrou cenu, bohužel není samozřejmost. V praxi záleží na množství kritérií, která musíte v rámci procesu dodržet. Máte-li špatné zkušenosti se zásilkovou službou, vezměte si k srdci následující doporučení. Připravili jsme pro vás několik jednoduchých tipů, díky kterým vaše příští zásilka proběhne hladce. A pozor – záleží jak na výběru dopravce, tak i na vhodně zvolených obalových materiálech.

1. Dobrý obal zajistí, aby se zásilka nepoškodila

Dopravci mají nelehký úkol. Musí přepravit velké množství zásilek v co nejkratším čase, a to mnohdy na tak velkou vzdálenost, až se tomu nechce věřit. A přestože solidní kurýrní firma manipuluje s balíčky šetrným způsobem, v praxi záleží především na kvalitě obalových materiálů. Nepodceňujte proto balení a najděte si na internetu ucelený návod, jak správně zabalit balík. V případě, že jde o křehký nebo jinak specifický obsah, nezapomeňte krabici označit vhodným štítkem.

2. Cena dopravy je druhořadá

Cena, kterou zaplatíte za přepravu, je samozřejmě velmi důležitá. Zejména pak při posílání většího množství balíků, kdy se snažíte stlačit náklady na minimum. Přesto byste měli dbát hlavně na kvalitu služeb, rychlost dodání a celkovou spolehlivost. Provozujete-li e-shop, vaši zákazníci jistě ocení, když jim zboží přijde za krátkou dobu, i kdyby si za něj měli připlatit pár korun navíc.

3. Vsaďte na prověřeného kurýra

Hledáte konkrétní tip na společnost, která se o vaše zásilky postará svědomitě a bez jakýchkoliv kompromisů? Dobrou volbou je například známá kurýrní služba Praha IN TIME KURÝR. Ryze český speditér působí na trhu od roku 1990 a v současné době rozváží nejen v rámci ČR, ale zajišťuje dopravu i po světě. Podrobnější informace o službách najdete na následujícím odkaze: http://www.intimekuryr.cz/nase-sluzby/kuryrni-sluzby.

Publikováno: 23. 09. 2017

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: in time kurýr | kurýrní služba praha