Kvalitní měřidla jsou zárukou špičkových výsledků

Pohybujete-li se v oblasti výroby – ať už z profesionálního nebo hobby hlediska – pravděpodobně moc dobře víte, že výsledná kvalita výstupů závisí na množství faktorů. K hlavním kritériím samozřejmě patří naprosto přesné měření, kterého lze dosáhnou pouze za pomocí profi nástrojů. Kalibry a měřidla nachází využití ve většině výrobních oborů a my vám prozradíme, proč se po nich poohlédnout u známého dodavatele Michovský-TOOLS s.r.o. Vyžadujete-li od svého dodavatele kompletní servis, bude se vám spolupráce zamlouvat.

Kvalifikované poradenství, skvělé ceny a skvělé dodací lhůty

Firma Michovský-TOOLS nepatří k dodavatelům, pro které spolupráce končí vyřízením objednávky. Naopak jde vstříc vysokým požadavkům ze strany výrobních firem a zajišťuje komplexní služby. Nechte si doporučit vhodné řešení – kvalifikovaní pracovníci vám ochotně poradí s ohledem na vaše individuální požadavky. Díky skladovým zásobám nebudete muset dlouho čekat a rozhodnete-li se pro dlouhodobou spolupráci, získáte nemalé množstevní slevy. A ušetříte také na častých akčních nabídkách.

Jak vypadá aktuální nabídka měřidel a kalibrů?

Michovský-TOOLS se specializuje na nabídku dílenských měřidel pro průmyslové a strojírenské využití. Nabídka čítá posuvná měřítka pro měření vnějších a vnitřních průměrů. Nástroje jsou k mání v digitální i analogové podobě, některé s integrovaným hloubkoměrem. Přesné měření a odolnost jsou garantují vysoce kvalitní materiály. V nabídce najdete také odpichovací a třmenové mikrometry (pro velmi přesné měření), úhleníky, dutinoměry, prizma kostky, válečkové měrky a množství dalších nástrojů pro měření. Chcete-li se na sortiment a detailní technické parametry nástrojů podívat již nyní, zamiřte na www.meridla.cz. Michovský-TOOLS vás přesvědčí o tom, že spolupráce s profesionálem se vyplatí!

Publikováno: 10. 12. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: měřidla a kalibry | posuvná měřítka