ACEMA – konečně transparentní nebankovní půjčky

Nebankovní společnosti mají na českém trhu velmi rozporuplné místo. Přestože k nim tíhne obrovské množství klientů, kteří nemohou dostat půjčku u banky, dívá se na ně veřejnost jako na nepříliš důvěryhodné subjekty. Mnoho nebankovních společností nabízí velmi nepřehledné a neprůhledné úvěry, což je jeden z důvodů, proč jsou nebankovní půjčky často přirovnávány k legální lichvě. Pokud v současné době potřebujete půjčit peníze a banka vám nechce vyhovět, můžete se obrátit na některou z několika set společností, které nabízí nebankovní půjčky. Musíte si však uvědomit, že vás může půjčka stát mnohem více, než jste si ochotni připustit. Jediným řešením může být půjčka od společnosti ACEMA

V čem je ACEMA jiná?

Nově vznikající společnost ACEMA Credit Czech není úplným nováčkem na trhu, ale vznikla vstupem nového investora do zaběhlé společnosti. Posláním společnosti je apelovat na klienty, aby byli v rámci hledání půjčky velmi obezřetní. ACEMA hodlá nabízet velmi přehledné úvěry, čitelné smlouvy apod. Navíc společně s Evropským sdružením pro ochranu spotřebitelů připravuje program na podporu finanční gramotnosti. Mezi další aktivity patří projekt „Ochrana proti podvodným úvěrům“, který si klade za cíl označit skutečně kvalitní poskytovatele půjček. Prověřené weby budou disponovat symbolem, který bude svědčit o tom, že se nejedná o podvod či lichvu.

Půjčky od ACEMA oceníte i vy

Společnost ACEMA připravuje široké spektrum úvěrových produktů, které ocení každý spotřebitel. Máte zápis v trestním rejstříku či nemůžete doložit výši svého příjmu? V obou případech máte nárok na kvalitní půjčky bez registru od ACEMA a stabilní a transparentní podmínky. Už se nebudete muset obávat vzít si úvěr, splníte si sny a vyřešíte finanční problémy.

Publikováno: 26. 04. 2012

Kategorie: Finance

Autor: admin

Tagy: ACEMA | ACEMA Credit Czech | nebankovní půjčky | ochrany proti podvodným úvěrům