AutoOdStrejdy.cz: Udělejte ze zahálejícího automobilu dojnou krávu

Dobrá zpráva pro všechny majitele automobilů, kteří své plechové miláčky využívají jen zřídkakdy – revoluční půjčovna vozů AutoOdStrejdy vám umožní zajímavý přivýdělek. Jak unikátní služby funguje a co vám může přinést, se dočtete v následujících řádcích!

Majitelé vozů vydělávají, zájemci o zapůjčení šetří

Autopůjčovna Praha – AutoOdStrejdy není běžná autopůjčovna. Jedinečný koncept spočívá v půjčování vozů od lidí nebo firem, a to za velmi nízké ceny. Pro zájemce o zapůjčení auta to znamená, že mohou ušetřit i více než polovinu oproti standardním cenám v autopůjčovnách. Pro majitele vozidel naopak možnost snadného výdělku na automobilu, který by zbytečně zahálel a chátral. Služba AutoOdStrejdy vznikla proto, aby dala lidem možnost snadného přivýdělku. Na druhé straně šetří peníze zákazníkům, kteří si chtějí dopravní prostředky půjčit levněji než v běžné autopůjčovně. Rozhraní webu je přehledné a naprosto intuitivní, u inzerátů jsou uvedeny kontakty na majitele a již několik let vše šlape jako na drátkách.

Jak vydělávat půjčováním auta?

Zapůjčování vozidla přes službu AutoOdStrejdy probíhá následovně. Máte-li k dispozici automobil, který byste rádi proměnili ve zlaté prasátko, zaregistrujte ho na www.autoodstrejdy.cz a určete si podmínky zapůjčení. Nastavíte cenu, lokalitu a další parametry. Nabídnout můžete cokoliv – dodávku, rodinný sedan, přívěs, čtyřkolku i luxusní Mercedes třídy S. Po uhrazení poplatku se váš inzerát objeví na webu a zanedlouho se ozvou první zájemci. Poplatek zahrnuje marketingové a právní služby – AutoOdStrejdy zajistí, aby se k vaší nabídce dostali solidní zájemci bez negativních záznamů v registrech půjčoven. Zároveň vám poskytnou potřebnou dokumentaci a poradí, jak si zapůjčováním vozidla vybudovat stabilní pasivní příjem.

Publikováno: 24. 02. 2016

Kategorie: Finance

Autor: admin

Tagy: autoodstrejdy zkušenosti