Business Brunch: Top akce nejen pro pracovníky HR

Hledáte místo, kde se dozvíte spoustu zajímavých informací ohledně trendů v oblasti HR a souvisejících tématech? Místo, kde potkáte zajímavé lidí a budete si s nimi moct vyměnit své názory? Místo, kde možná navážete nové obchodní vztahy či přátelství? Pak zavítejte na Business Brunch – akci, kterou již přes více než 10 let pořádá MotivP – přední česká poradenská a vzdělávací společnost, kterou založil respektovaný odborník na psychologii práce František Hroník.

O co na Business Brunch jde?

Základním kamenem akce Business Brunch je pečlivě vybrané téma, které nějakým způsobem souvisí s oblastí lidských zdrojů. O dané problematice přednáší František Hroník, ale také další renomovaní lektoři a odborníci. Ačkoliv je přednáška nosným prvkem akce, velmi důležité jsou také diskuze účastníků. Jinými slovy jde o sdílení myšlenek, názorů, informací a praktických zkušeností. Zároveň zde můžete navázat kontakt se zajímavými lidmi na bázi obchodní spolupráce i přátelství.

Kdo je typickým účastníkem Business Brunch?

Akce Business Brunch primárně cílí na pracovníky HR, ale neméně atraktivní je pro řadu středních a TOP manažerů či lidí, kteří si chtějí o dané problematice poslechnout názory Františka Hroníka. Na své si přijdou také účastníci hledající kontakty na nové personalisty.

Proč Business Brunch vznikl?

František Hroník společně se svými kolegy uspořádal první Business Brunch v roce 2005. V této době se v České republice nekonaly žádné akce na podobné úrovni. Přednášky měly pouze lokální charakter a většinou jim chyběla odbornost. Business Brunch byl jedinou akcí svého druhu a okamžitě si získal množství příznivců. Spousta lidí na něj dochází pravidelně již od samotného počátku.

Na jaká témata se můžete těšit příště?

Jestliže se chcete dozvědět, jak se „rozhodovat v dilematických situacích“, pak vás bude zajímat zářijový Business Brunch. Další akce se bude konat v prosinci a František Hroník na ní bude diskutovat ohledně „vedení generací Y a Z“. Více se dozvíte na stránkách MotivP.

Publikováno: 13. 07. 2018

Kategorie: Marketing

Autor: admin

Tagy: Business Brunch | František Hroník