Důležité dokumenty si zaslouží moudrý překlad

Chystáte-li se expandovat do zahraničí, případně spolupracovat se zahraničními partnery, pravděpodobně se dříve či později nevyhnete překladu důležitých právních textů. Smlouvy, manuály a výroční zprávy však obsahují příliš mnoho odborných termínu a neodborný překlad by mohl zcela změnit význam textu. To samé platí i v případě překladu rozsudků, u kterých je vysoká míra odbornosti hlavním kritériem úspěchu v soudním projednávání. V těchto případech se bez kvalifikovaného překladatele zkrátka neobejdete a právě tehdy by se vám mohly hodit služby společnosti Moudrý Překlad s.r.o.

O úrovni poskytovaných služeb nemůže být řeč, reference hovoří za vše. Moudrý Překlad poskytuje právní a soudní překlady významným institucím jako Všeobecná zdravotní pojišťovna, Sazka, Tescoma a Vitana.

Překladatelé prochází pravidelnými odbornými školeními a stále se profesně zdokonalují. Díky tomu jsou schopni bezchybně zvládnout specifickou terminologii a takřka v libovolném jazyce.

Výsledkem je špičkový překlad, který splňuje náročná kritéria certifikace ISO 9001:2008 a ČSN EN 15038.

O soudní a právní překlady se starají stovky kvalitních lingvistů s právním zaměřením. S většinou z nich společnost spolupracuje velmi úzce a na pravidelné bázi; je proto schopna zaručit okamžitou dostupnost a příznivé ceny. Nejnáročnější klienti jistě ocení možnost zpracování textů mezinárodně uznávanými experty.

V rámci zachování nejvyšší kvality e samozřejmá aktivní komunikace s klientem. Vzhledem k tomu, že každý text používá jinou odbornou terminologii, je při překladu využívána vlastní překladová paměť, která je nadefinována pro potřeby konkrétního klienta. Moudrý Překlad od roku 2001 spolupracuje tak s orgány státní správy, pro které odborníci přložili více než 50,000.000 slov z oblasti legislativy, práva, průmyslu, ekonomie i mezinárodních smluv.

Publikováno: 23. 04. 2013

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: moudrý překlad | právní překlady | soudní překlady