Cestovní pojištění: Srovnání nabídek šetří vaší kapsu

Máte sbaleno a za pár hodin opustíte hranice České republiky? Ať už je důvodem vaší cesty obchodní schůzka s vaším zahraničním partnerem nebo zasloužená dovolená, nezapomeňte na vhodně zvolené cestovní pojištění. Ale jak vybrat ten nejvýhodnější produkt, když je současná nabídka tak široká? Peníze i čas vám ušetří cestovní pojištění srovnání od FajnPojištění.cz. Nasměruje vás na nejlepší variantu, poradí vám s případným připojištěním a poskytne vám veškeré důležité informace, které s pojištěním souvisí. Pojišťovny uvádí, že se v zahraničí setká s problémy přibližně třetina českých turistů. Nejedná se přitom jen o úrazy a nemoci, ale také o potíže se zavazadly nebo škodu způsobenou na majetku a zdraví dalších osob. Někteří lidé se spoléhají pouze na cestovní pojištění ke kreditní kartě, případně na Evropský průkaz zdravotního pojištění. V obou případech však krytí nemusí být dostatečné. Kvalitní cestovní pojištění přitom stojí jen pár desítek korun za den.

Jak cestovní pojištění srovnání funguje?

Cestovní pojištění srovnání na portálu FajnPojištění.cz má podobu online kalkulátoru, který po upřesnění informací zobrazí přehlednou nabídku nejvýhodnějších produktů. V tabulce jsou obsaženy informace o limitech léčebných výloh a rozsahu pojištění. Díky tomu lze jednotlivá pojištění rychle porovnat a vybrat si tu nejlepší variantu.

Pár tipů, které by se vám mohly hodit

Význam cestovního pojištění nepodceňujte a pojistěte se při každém výjezdu. Je důležité, aby parametry odpovídaly povaze vaší cesty. Nezapomeňte na připojištění rizikových aktivit a dostatečně vysoký limit. Uzavřete-li cestovní pojištění společně s ostatními členy rodiny, získáte výhodnější sazbu. Uzavřete-li cestovní pojištění přes internet (např. na FajnPojištění.cz), ušetříte, protože pojišťovny často poskytují výrazné slevy.

Publikováno: 10. 11. 2016

Kategorie: Finance

Autor: admin

Tagy: cestovní pojištění srovnání