Půjčovna a prodej stavebních strojů a techniky

Přemýšlíte o tom, že rozšíříte své služby o práce, které vyžadují nasazení těžké stavební straoje a manipulační techniku? Jistě stojíte před složitým rozhodnutím, neboť nákup takových strojů je vysokou investicí. Co uděláte v případě, že se vám nevrátí? Vždy záleží na tom, do jaké míry tuto techniku využijete a zda nebude stát většinu času ladem. V tom případě by se vám spíše vyplatil její pronájem. K nákupu se odhodlejte tehdy, jakmile zjistíte, že techniku využíváte stále častěji a její pronájem začíná být z dlouhodobého hlediska dražší, než nákup vlastní techniky. V obou případech se můžete obrátit na společnost TERRAMET.

TERRAMET – prodej, pronájem i bazar

TERRAMET patří k předním českým prodejcům a půjčovnám, při čemž pestrý sortiment tvoří moderní manipulační technika a prvotřídní stavební stroje. Navíc disponuje ucelenou servisní a obchodní sítí. Centrálu najdete v Praze a pobočky  v Plzni, Ostravě, Hradci Králové, Teplicích, Českých Budějovicích a Modřicích. Příjemným překvapením je vysoce kvalifikovaný personál, který je zákazníkům vždy připraven zajistit techhnicko-poradenskou činnost a záruční i pozáruční servis manipulační techniky. V současné době zajišťuje TERRAMET provoz pro více než 3000 strojů JCB, 1600 strojů manipulační techniky a 950 pojízdných kompresorů. Obchodní aktivity TERRAMET se neomezují pouze na českou republiku, ale zasahují i do zahraničí.

Bazar manipulační techniky a stavebních strojů

TERRAMET současně provozuje i bazar stavebních strojů a bazar stavební techniky. Veškeré stroje a technika jsou ve vynikajícím stavu, pakliže je budete chtít později prodat, TERRMAET nabízí i výkup. Bazarové stavební stroje JBC či hutnící technika jsou skvělou alternativou pro všechny, kteří si nechtějí stroje půjčovat, ale investice do nových je natolik vysoká, že si ji momentálně nemohou dovolit.