Chytrý organizátor ví, že se bez identifikačních náramků neobejde

Jak se letos prodejci poprali s davy lidí čekajících na nový iPhone 6? Možná jste zaznamenali, že při každoročním uvádění nových modelů na trh se před prodejnami semele pořádný chaos. Letos tomu bylo jinak – spousta lidí si nový telefon objednala v předstihu a ti ostatní dostali identifikační náramky. Tito velmi praktičtí pomocníci by neměli chybět u žádné větší akce, kde pořadatelé očekávají větší počet účastníků. Zajímá vás, proč byste je měli využívat i vy?

Výhody identifikačních náramků

Identifikační náramky či pásky jsou v mnoha ohledech praktičtější než klasické papírové vstupenky, žetony apod. Díky unikátní koncovce se v případě odlepení znehodnotí tak, že už je nelze použít. Jsou nepřenosné a nestane se, že by si je účastníci akce mezi sebou předávali. Vy díky nim nepřijdete o zisk. Další výhoda spočívá v jednoduchém rozlišení mezi různými typy účastníků – např. mezi běžnými a VIP, pořadateli atd. Pokud některý z návštěvníků opustí areál, organizátoři ho u vchodu při opakovaném vstupu rychle identifikují i bez nutnosti kontroly vstupenky. Identifikační pásky se vyrábí v různých barvách a lze je opatřit potiskem (logo, nápis). Uplatní se na kterékoliv větší akci – od sportovního utkání až po koncerty nebo párty v klubu. Jsou cenově dostupné a přesto velmi efektivní.

Chcete si je objednat?

Organizátor, který má pod čepicí, se bez id náramků neobejde. Chcete-li, aby vaše příští akce probíhala hladce, poohlédněte se po páskách na www.id-naramky.cz. Jsou z materiálu TYVEK (je voděodolný) a mají 25 cm na délku a 2,5 cm na šířku. Na každé pásce je kontrolní ústřižek, na který si můžete nechat vytisknout unikátní číslo. To se vám bude hodit v případě, že se chystáte uspořádat tombolu nebo třeba nabízet uvítací drinky. Prodejce odesílá identifikační náramky bezprostředně po potvrzení objednávky a doma je budete mít do druhého dne (necháte-li si je potisknout, pak za 1 – 2 dny). Alternativou je osobní vyzvednutí v kamenné pobočce na Praze 2.

Publikováno: 04. 11. 2014

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: identifikační náramky | identifikační pásky