Datové uložiště proti kybernetické kriminalitě

Dnes se krade úplně vše, i počítačová data. Ať už firemní nebo soukromá, škoda je vždy závratná a bolestná. Jak dostat elektronické informace do bezpečí? Jak se bránit před hackerstvím?

Prevencí je datové uložiště

Řešením je datové uložiště, které se zakládá na cloudové bázi. Že nemáte tušení, o co se jedná? Cloudové uložiště je virtuální prostor, který nahradí váš vlastní server. Cloudové uložiště je dostupné kdykoliv a odkudkoliv, automaticky synchronizované na jakémkoliv zařízení, souzní s počítačem, notebookem i mobilem. Zálohuje vám data tak, abyste o ně nikdy nepřišli. S cloudem máte 100% bezpečí, že se k nim nikdo neoprávněný nedostane. Ušetříte stovky tisíc korun za výkonné servery a pronajmete si jen plochu, kterou skutečně využijete.

Co umí Sugar CRM systém?

Aby byl váš systém zpracování a uchovávání informací dokonalý, nabízí se řešení CRM. Sugar CRM systém je intuitivní systém pro zvýšení efektivity obchodu a konverzí. V praxi vám pomůže rozjet byznys a zpravovat veškeré obchodní příležitosti. Sugar CRM dokáže optimalizovat marketingové výdaje a vytvářet vícekanálové marketingové kampaně, poskytne vašim obchodním a servisním týmům kompletní přehled o zákaznících na jednom místě a pomůže manažerům lépe řídit svůj prodejní tým pomocí analýzy prodeje v reálném čase.

Služby DPO GDPR

Máte pocit, že takto odborné softwarové zázemí nevyužijete? Nenechte se zmást. S dokonalým programem se stane i ta největší odbornost laicky stravitelná a pomůže vám pochopit souvislosti v obchodní branži. Ošetřete si DPO GDPR a zajistěte si nakládání s osobními údaji uvnitř vaší společnosti. Služby externího pověřence jsou neocenitelné zejména jako kontaktní bod pro dozorový úřad v záležitostech, týkajících se zpracování osobních údajů a hlášení incidentů.

Publikováno: 31. 03. 2021

Kategorie: Podnikání

Autor: admin