Dopřejte si nezapomenutelné chvilky za pakatel

Prosinec je sice v plném proudu, to ale neznamená, že musíte sedět doma. Přelom podzimu a zimy je přece ideální období, kdy se dá někam vyrazit a poznat nové lidi, kraje a zažít nezapomenutelné zážitky. Pokud máte hluboko do kapsy, jistě vás potěší možnost vycestovat na dovolenou či si dopřát příjemný pobyt nebo zážitek za nízkou cenu. Slev a akcí na různě pobyty a zájezdy je na internetu docela dost. Většinou jsou však roztříštěné po webu a srovnat je stojí mnoho času. Právě z tohoto důvodu vznikl portál newgo.cz, na kterém si můžete vybírat zlevněné zájezdy do sytosti.

Lákají vás zlevněné pobyty? Dopřejte si taky jeden

  Zlevněné pobyty jsou opravdovým lákadlem pro všechny, kteří nemají momentálně k dispozici tolik peněz, kolik by si přáli, ale přesto si chtějí dopřát pěknou dovolenou nebo alespoň příjemný víkend. Na newgo.cz můžete sledovat aktuální nabídku zlevněných pobytů, dovolených, ale i zážitků, které zprostředkovává cestovní agentura NewTravel.cz. Tato cestovka patří mezi pět největších cestovních agentur v České republice, což je zárukou opravdu kvalitních služeb. Sledujte slevy pravidelně a objednejte slevový voucher partnerovi k vánocům. Jistě bude štěstím bez sebe, až se dozví, že silvestra stráví někde u moře...  

Slevy, které se vyplatí

  Na internetu je zvykem, že celá řada prodejců a poskytovatelů služeb nabízí zlevněné zboží a služby, které vlastně vůbec zlevněné nejsou. Newgo.cz nesází na prodejní triky, ale nabízí opravdu výhodné pobyty, které vás vyjdou o desítky procent levněji než obvykle. Velmi zajímavé jsou slevy pobyty v České republice. Pokud vás lákají hory a chcete si užít nefalšované české vánoce a bujarý Silvestr, neváhejte ani minutu.

Publikováno: 08. 12. 2011

Kategorie: Ostatní

Autor: admin

Tagy: dovolená | dovolená voucher | levná dovolená | newgo.cz | newtravel.cz | pobyty | zlevněné pobyty