Firemní auto i veterán si zaslouží profi servis

O automobilech se říká, že jsou černou dírou na peníze. Cena vozu klesá již v momentně koupě a v průběhu času si auto žádá další investice. Kromě provozních nákladů stojí nemalé částky opravy, a to bohužel i v případě zánovních vozidel. Celkové výdaje lze přitom poměrně snadno snížit pravidelnými servisními prohlídkami. Dobrý autoservis odhalí potenciální problém ještě před tím, než drobná závada přeroste v závažnou poruchu.

4 důvody, proč pravidelně servisovat firemní flotilu

Naprostá většina majitelů motorových vozidel využívá služby autoservisu až ve chvíli, kdy auto vypoví. Případně ve chvíli, kdy je třeba vyměnit olej nebo brzdovou kapalinu. Kontrole by přitom měly podléhat také tlumiče, chladiče a další části vozu, se kterými si vědí rady jen kvalifikovaní mechanici s patřičným vybavením. Renomovaný autoservis Ostrava Autoválek připomíná, že pravidelná návštěva servisu:
  1. prodlužuje životnost vozidla,
  2. zvyšuje bezpečnost při jízdě,
  3. snižuje riziko poruchy v nejméně vhodnou dobu,
  4. z dlouhodobého hlediska snižuje celkové náklady.

Proč vozy svěřit renomovanému servisu?

Ceny za servisní práce v lepším servisu jsou sice o něco vyšší než „u známého v garáži“, ale mají své opodstatnění. Profi vybavení včetně moderní diagnostiky není zadarmo a zkušenosti s opravami všeho druhu jsou doslova k nezaplacení. Budete-li se rozhodovat, u koho nechat firemní flotilu prověřit, nešetřete na kvalitě.

Pořídili jste si veterána? I ten vyžaduje údržbu

Veterána si člověk pořídí ze dvou důvodů. Prvním je chytrá investice – automobil v perfektním stavu si drží vysokou cenu a může představovat rozumnou investici. Druhým je citové pouto. Ať už vás ke staršímu vozu přivede jedno, nebo druhé, opět se vám bude hodit odborná pomoc – pravidelný servis a možná i renovace veteránů. Obojí zajišťuje zmíněný servis Válek autosport.

Publikováno: 17. 08. 2019

Kategorie: Ostatní

Autor: admin