Hledá se realitní makléř pro České Budějovice. Připojte se k úspěšnému týmu!

Zajímáte se o realitní trh, rádi komunikujete s lidmi a nemáte rádi monotónní práci? Právě tato kombinace patří k nejdůležitějším požadavkům na realitního makléře. A přestože se zdá, že je ve vašem městě „realiťáků“ jako hub po dešti, ty dobré lze spočítat na prstech jedné ruky. Nyní máte navíc příležitost pracovat po boku profesionálů z renomované realitní kanceláře Královské reality v Českých Budějovicích, který je součástí skupiny Home 4 People a.s.

Zázemí velkého holdingu

Realitní kancelář Královské reality spadá do skupiny Home 4 People a je součástí Národního Realitního Holdingu. Samozřejmostí je členství v Realitní komoře České republiky. Jinými slovy jde o společnost se stabilním zázemím, což je v oboru prodeje a pronájmu realit naprosto zásadní.

Co vám práce v Královských realitách přinese?

Rozrůstající se tým nyní hledá nové posily, kterým nabízí veškeré školení a certifikace, nadstandardní provize a firemní benefity. K velkým výhodám patří časová flexibilita – můžete pracovat „naplno“ a stát se jedním z nejlepších, anebo nabídku pojmete jako šanci k zajímavému přivýdělku. Zájemci o práci realitního makléře musí disponovat živnostenským listem, mít dobré komunikační schopnosti a zájem o pravidelné sebevzdělávání. Pokud vás nabídka zaujala, ozvěte se Lukáši Královi na tel. 777 028 190 nebo e-mailem na kral@home4people.cz.

Dobrý realitní makléř má práci jistou

Práce realitního makléře má skvělou perspektivu do budoucnosti. Lidé se budou vždy stěhovat a hledat nové bydlení. Pro většinu je přitom pohodlnější, přenechat hledání vhodného bytu či domu zkušené realitní kanceláři. A je jen otázkou času, kdy si svědomitým přístupem vybudujete dobré jméno a zákazníci vás budou doporučovat známým. Další informace najdete na home4peoplejiznicechy.cz.

Publikováno: 09. 12. 2016

Kategorie: Práce

Autor: admin

Tagy: práce reality české budějovice