I byznysmani si musí někdy odpočinout

Patříte mezi byznysmany, kteří se v kanceláři příliš neohřejí a jsou neustále jednou nohou v zahraničí? Což o to, samotná obchodní schůzka se zahraničním klientem patří k příjemným zážitkům a to zejména tehdy, když je spojena s pobytem v luxusním hotelu a několika dny volna v exotické destinaci. Nepříjemné je plánování cesty, které se nese ve znamení výběru vhodného letu, rezervace hotelu, hledání půjčovny automobilu, sjednávání pojištění do zahraničí a dalších činností, které vás připraví o spoustu času - toho, který byste mohli věnovat vaší práci. Vše se přitom dá vyřešit poměrně jednoduše. Chcete-li ušetřit spoustu času a zároveň optimalizovat náklady, obraťte se na někoho, kdo má zajištění výše uvedených služeb v popisu práce.

Ušetřete za obchodní cestu s UniGlobe IC Travel

Společnost UniGlobe IC Travel je největší franchisová společnost, která se zabývá kompletní realizací služební cesty. Působí ve více než 60 zemích světa a mezi spokojené zákazníky patří firmy z oblasti zahraničního obchodu, vývoje i orgány státní správy. Společnost bere ohledy na individuální požadavky klientů a pomůže vám ušetřit podstatnou část nákladů. UniGlobe IC Travel pro vás zařídí vše od rezervace letenek až po vyřízení obchodního víza. Nejen, že se nebudete muset zabývat nepříjemným zařizování, ale zároveň budete mít jistotu, že vše „klapne“.

UniGlobe u nás

Sídlo české pobočky UniGlobe IC Travel najdete v Uherském hradišti. Přestože se specializuje na realizaci obchodních cest, pomůže vám i se zajištěním klasické dovolené. Jak bude služební cesta či dovolená vypadat, záleží pouze na vás. Společnost UniGlobe si zakládá na rychlosti, přesnosti a maximálním pohodlí klientů. Služby si můžete objednat online na webových stránkách uniglobeictravel.cz. Společnost využívá nejmodernější technologie, se kterými je optimalizace vašich nákladů hračka. Samozřejmostí je perfektní zákaznický servis, který vás nikdy nenechá na holičkách.