Investice do nemovitosti ve Španělsku: Vrátí se rychleji, než byste čekali

Investujete do nemovitostí a pohráváte si s myšlenkou na pořízení apartmánu, domu nebo vilky v přímořské destinaci? Koupit si nemovitost v EU není příliš komplikované a s trochou štěstí narazíte na nabídku, která se neodmítá. Poohlédněte se po ní na španělském realitním trhu, který je v posledních letech v centru pozornosti množství českých investorů. Spíše než firmy však jeví o reality Španělsko zájem jednotlivci. Co je k tomu vede a proč byste měli o prosluněném Španělsku uvažovat i vy?

Proč právě Španělsko?

Mít dům u moře je nesplněný sen většiny lidí. Ale kdo se o evropský realitní trh zajímá blíže, nakonec si pořídí nemovitost ve Španělsku. Vzhledem k nepříznivé ekonomické situaci a poklesu cen realit je právě nyní nejpříhodnější doba. Španělsko je známé pro nejstabilnější počasí. Pěkné počasí panuje téměř po celý rok, což vítají nejen rezidenti, ale i pronajímatelé ubytování. Vynásobte případnou výši pronájmu přibližně 40 týdny (doba, po kterou ve Španělsku trvá turistická sezóna). Dojdete k závěru, že se investice do nemovitosti vrátí v poměrně krátkém časovém horizontu. Koupě nemovitosti ve Španělsku je samozřejmě zajímavá i z jiných důvodů, než je zisk z pronájmu. Příjemné klima, velmi čistý vzduch a přírodní krásy jsou jako stvořené pro spokojený rodinný život. Možná se vám na Pyrenejském poloostrově zalíbí natolik, že se zde v penzi přesunete natrvalo. K nejoblíbenějším oblastem patří okolí Costa Blancy s Santa Pola. Velký zájem je o domy poblíž měst Alicante a Torrevieja, kde se soustředí milovníci golfu.

Kdo vám pomůže s administrativou?

Na bohatou nabídku realit se můžete podívat na www.miareality.cz. Společnost MIA Reality má se zprostředkováním nemovitostí v zahraničí bohaté zkušenosti a nabízí kompletní servis od A do Z.

Publikováno: 03. 12. 2016

Kategorie: Finance

Autor: admin

Tagy: reality španělsko