Jak na Bitcoin? Široké povědomí o nejznámější kryptoměně získáte v kurzu Karla Fillnera

Bitcoin označuje internetovou platební síť a zároveň kryptoměnu, která se v rámci této sítě používá. Systém funguje od roku 2009 a jeho autor je dodnes neznámý. Podstatou bitcoinu je naprostá decentralizace – virtuální měnu nemohou ovlivnit jednotlivci ani organizace. Neexistuje způsob, jak ji padělat, ovlivnit její tok nebo způsobit inflaci. Právě z těchto důvodů se kryptoměnám říká Money 2.0. Ale jak může bitcoin prospět vašemu podnikání?

Všechny podstatné informace získáte v kurzu

Problematika kryptoměn je velmi obsáhlá a pro laika není snadné se v ní zorientovat. Všechny potřebné informace sice najdete na internetu, ale mnohem efektivnější je bitcoin kurz, který sestavil český odborník Karel Fillner. Uznávaný expert se věnuje bitcoinům i dalším kryptoměnám. Přednáší o nich, vytváří prezentace a mimo jiné se věnuje tvorbě tematického magazínu a školení zájemců o ziskové obchodování.
Přečtěte si také: Buďte v obraze a sledujte nové marketingové trendy!

Co se díky kurzu o bitcoinu naučíte?

Cílem online kurzu na téma „Jak na bitcoin“ je seznámit účastníky se základními principy fungování kryptoměny i s možnostmi praktického využiti. Dozvíte se jak pracovat s bitcoinovou peněženkou, jak se dostat na bitcoinovou burzu a v neposlední řadě také to, jakým způsobem může kryptoměna prospět vašemu podnikání. Cílovou skupinou jsou začátečníci bez bližšího povědomí o bitcoinech, zájemci o obchodování na burze, investoři, obchodníci a podnikatelé. A samozřejmě lidé, kteří chtějí rychle, levně a bez prostředníků disponovat finančními prostředky. Kurz o bitcoinech je rozdělen na 20 tématických částí. Jednu z nich (Postavení kryptoměn a bitocinů v ČR) si můžete pustit zdarma a posoudit tak úroveň školitele Karla Fillnera. Pozitivní reference však hovoří za vše. Kurz si lze zakoupit a získat tak doživotní přístup na portálu VímVíc.cz.

Publikováno: 07. 01. 2017

Kategorie: Finance

Autor: admin

Tagy: karel fillner | kryptoměny | kurz bitcoin | online kurz bitcoin