Jak nastartovat podnikání? ACEMA představuje projekt ProFirmu24

Někdo bere podnikání jako příležitosti k vysokým příjmům, jiný zase jako možnost být alespoň do určité míry vlastním pánem. A jistě by se našly i další specifické skupiny bysnysmanů – všichni však mají něco společného. Bez dostatečného množství finančních prostředků se dost dobře podnikat nedá. Je to i váš problém a hledáte efektivní řešení? Bankovní podnikatelské úvěry nepředstavují zdaleka jedinou možnost, jak nastartovat byznys na dvě stě procent. Naopak se nabízí i mnohem dostupnější způsoby financování. Zaměřili jsme se na nový projekt renomované nebankovní instituce ACEMA Credit Czech a.s., která zajišťuje dostupné (a velmi výhodné) úvěry, dotace z EU a faktoring. Zajímají vás podrobnosti? Následující informace přijdou vhod živnostníkům i větším firmám.

Úvěr pro podnikatele

Sehnat dostupný a přitom výhodný úvěr pro podnikatele není snadné. Banky vyžadují určitý obrat, podnikatelskou historii a často i byznysplán. ACEMA je k podnikatelům výrazně přívětivější. Nabízí půjčky ve výši od 100 tis. Kč do 30 mil. Kč na dobu až 10 let, a to s velmi nízkým úrokem 6,4 % p.a. Poskytovatel neprověřuje registr dlužníků a nezajímá se o historii a podnikatelský plán. Možná vás potěší i to, že je možné využít finanční prostředky i na vyplacení exekuce či zástavy. Posouzení žádosti o úvěr je zdarma a vyplacení probíhá velmi rychle – do 2 dnů od odsouhlasení.

Dotace nejen ze zdrojů EU

Další možností financování představuje dotační program OPPIK ve výši od 1 do 200 mil. Kč s výší plnění až 70 % nákladů. Nejde však pouze o dotace z programů Evropské unie, ale také grantů a dotací z dalších zdrojů. ACEMA umožňuje čerpání z více dotačních titulů a nabízí podnikatelům krytí investic do rozvoje společnosti a zaměstnanců z externích zdrojů. Vyřízení trvá cca 3 měsíce.

Faktoring pro lepší cashflow

Někdy je finančních prostředků dost, ale nejsou k dispozici ve správnou chvíli. Špatná cashflow může firmu položit, a právě v tomto ohledu je bezkonkurenční faktoringpostoupení pohledávky z obchodního styku se splatností od 30 do 120 dnů. ACEMA pohledávku vykoupí a okamžitě proplatí. Vy získáte až 85 z částky a zbytek po zaplacení.
Detailní informace o podnikatelském programu od ACEMA Credit Czech najdete na www.profirmu24.cz.

Publikováno: 19. 09. 2015

Kategorie: Finance

Autor: admin

Tagy: dotace z EU | faktoring | podnikatelský úvěr