Spolupráce s profesionály se vyplatí. Komu byste měli svěřit svůj vozový park?

Na koho se obrátit v souvislosti s pravidelným i mimořádným servisem firemní flotily? Zkušený businessman moc dobře ví, že kvalitní servis jim ušetří spoustu starostí i času. A ve finále samozřejmě hromadu peněz, o což jde v podnikání především. V podstatě lze říct, že investice do kvalitních služeb se mnohonásobně vrátí jinou formou. V následujících řádcích vám prozradíme odpověď na dilema „neznačkové vs. značkové autoservisy“.

Kdo šetří, nemusí mít vždy za tři

Optimalizace nákladů ano, ale rozhodně ne na nesprávném místě. Tvrzení, že autorizované servisy jsou příliš drahé, a že v „neznačkových“ se o vaše vozy postarají levněji a ve srovnatelné kvalitě, není tak úplně pravdivé. K výběru dlouhodobého partnera je vhodné přistupovat individuálně, ale na druhou stranu není od věci, když vezmete v úvahu pár faktů. Obecně totiž autorizované servisy nejsou o moc dražší. Většinu oprav provádí ve srovnatelné a často i nižší cenové hladině než neautorizované dílny. Zároveň dostanete garanci kvalitních náhradních dílů a atraktivní slevy v rámci akčních nabídek. O vaší firemní flotilu se postarají kvalifikovaní profesionálové, kteří mají k dispozici špičkové diagnostické vybavení. Servisní práce obvykle trvají kratší dobu. A že čas je v podnikání ekvivalentem peněz, jsme se již zmiňovali… Resumé zní jasně. Nebojte se autorizovaných servisů, a to ani v případě, že zrovna škrtíte firemní rozpočet. Hodil by se vám praktický příklad? Vsaďte na renomovaného prodejce Kodecar s. r. o.

Proč se obrátit na Kodecar? Pomůže vám s výběrem vozu i servisem

O společnosti Kodecar jste pravděpodobně slyšeli. Na trhu funguje již od roku 1992 a patřila k prvním prodejcům vozů značky Mitsubishi. V současné době se firma zabývá také prodejem a servisem vozů značek Citroen (pod dceřinnou společností C-Kodecar), Mazda, Brabus a Mercedes – Benz. Pokud se v dohledné době chystáte na obměnu vozového parku, nechte si poradit od profesionálů. Prodejci vám rádi doporučí optimální řešení, které vám bude sedět takříkajíc na míru. Ať už stojíte v čele větší firmy, anebo podnikáte jako one man show pod záštitou živnostenského oprávnění, vždy se můžete spolehnout na individuální přístup a skvělé podmínky. Ale co když jste momentálně se svými vozidly spokojení a hledáte „jen“ spolehlivý servis? I v tomto ohledu vás Kodecar příjemně překvapí, protože působí jako multiznačkový opravce. Zkušení technici opravují vozy všech značek, a to bet ohledu na stáří modelu. Nedílnou součástí služeb je pneuservis. Dceřinná společnost AM Pneu je výhradním dovozcem pneumatik značky Lassa pro ČR a Slovensko a oficiálním dovozcem japonských pneumatik TOYO. Další informace a aktuální nabídku vozů a služeb najdete na www.kodecar.cz.

Publikováno: 04. 04. 2016

Kategorie: Podnikání

Autor: admin