Jak si snadno půjčit auto na letišti Václava Havla aneb moje zkušenosti s Easy Rent

Zapůjčení auta přímo na letišti je pro někoho rutina, pro jiného nevšední situace. Patřil jsem do druhé skupiny a ze zapůjčení měl obavy. Co když se „něco“ pokazí a nebudu mít odvoz? Co když půjčovna nedostojí svým slibům a nestihnu důležitou schůzku? Nic takového se naštěstí nestalo. Ale mohlo, kdybych při výběru nezapojil selský rozum a nezvolil Easy Rent. Dal jsem na recenze zákazníků, kteří s pražskou autopůjčovnou měli zkušenosti.

Hlavně včas a bez zbytečných komplikací

Jednou z výhod autopůjčovny na Letišti Václava Havla je její poloha. Nachází se co by kamenem dohodil od východu Terminálu 1. Lhal bych, kdybych tvrdil, že právě pohodlnost nebyla jedním z důvodů, proč moje volba nakonec padla na Easy Rent. Jízda taxíkem do centra by se prodražila, a navíc by mě stála spoustu drahocenného času. A tak jsem nakráčel do autopůjčovny, jejíž polohu jsem důmyslně vyhledal přes Google Maps. Pak už to šlo hladce. Neodmítl jsem kávu a pročetl připravené dokumenty. Žádná zdlouhavá administrativa se nekonala a v podstatě chybě jen můj podpis. Uvítal jsem možnost platby kartou, protože jsem neměl žádnou hotovost. Velký plus má u mě půjčovna za osobní přístup. Není divu, že klienty byli také business cestující z VW a Škoda Auto, generální tajemník NATO a firma Amati.

Jaký vůz jsem zvolil?

Vozový park pražské autopůjčovny Easy Rent je rozmanitý. Popravdě jsem neměl žádná kritéria a vybíral jsem čistě srdcem. Pouze jsem zavrhl půjčení stylovky v podobě Mini Cooper – malá auta nejsou nic pro mě. Jasnou volbou pro mě bylo půjčení SUV. Konkrétně Mercedes Benz ML, který jsem si přál vyzkoušet už dávno. Resumé? Easy Rent je profesionální autopůjčovna, která mimo jiné funguje i jako půjčovna dodávek. Vozy jsou v perfektní kondici a proces zapůjčení je velmi příjemný. Prvotní obavy se rozplynuly jako pára nad hrncem a já si již nyní pohrávám s myšlenkou na zapůjčení minibusu. Ale tom až někdy příště.

Publikováno: 29. 09. 2019

Kategorie: Ostatní

Autor: admin