WNT Česká republika: Dodavatel přesných obráběcích nástrojů

Výrobní firmy zaměřené na třískové obrábění kladou na dodavatele nástrojů stále větší nároky. Nástroje musí být naprosto přesné, kvalitní a pokud možno ihned dostupné. Hledáte-li nového dodavatele, který v daném oboru patří k absolutní špičce, obraťte se na českou pobočku mezinárodní skupiny WNT. V rozsáhlém portfoliu najdete více než 45 000 různých nástrojů a zároveň získáte nadstandardní servis od A do Z.

České výrobní firmy mají vysoké požadavky, WNT je dokáže uspokojit

Německý výrobce působí v 18 zemích a od roku 2005 také u nás. Česká dceřinná společnost se sídlem ve Velkém Meziříčí vznikla s ohledem na zvyšující se poptávku po dodavateli schopného zajistit komplexní poradenství a služby, které jsou v zahraniční naprosto běžné. Jednatel české pobočky Antonín Holub dodává, že koncept WNT zaznamenal na tuzemském trhu velký ohlas. Zákazníci po dodavateli vyžadují přesné informace ohledně výroby – rady ohledně výrobního postupu, výběru správných nástrojů a řezných parametrů. Kvalifikovaní technici z WNT jsou kdykoliv k dispozici, a to nejen na telefonu, ale také osobně. Koncept total tooling = kvalita x servis² je jedinou správnou cestou.

Bezkonkurenční kvalita nástrojů a jejich dostupnost

WNT nabízí vysoce kvalitní nástroje pro vrtání, soustružení a frézování závitů, vyvrtávání, upínání a další výrobní činnosti spjaté s třískovým obráběním. V portfoliu najdete hss vrtáky, závitníky, frézy, soustružnické nože, systémy pro modulární vyvrtávání a množství dalších nástrojů. Nechybí ani svěráky pro upínání obrobků a rotační upínače. Všechny produkty jsou pečlivě vybírány a podléhají přísným kontrolám. Do nabídky se dostanou pouze nástroje, které vyhovují přísným normám. Rozhodnete-li se pro spolupráci s WNT Česká republika, nebudete litovat. Díky propracované logistice budete mít nástroje k dispozici téměř okamžitě. A systém tool-o-mat zajistí, aby na pracovišti nedocházelo k nežádoucím prostojům ve výrobě. Na velikosti objednávky nezáleží, vždy se dočkáte individuálního přístupu a servisu, který většina konkurenčních dodavatelů nepovažuje za standardní. Další informace najdete na www.wnt.com.

Publikováno: 15. 11. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: admin