Kde sehnat peníze na podnikání, když to v bance nejde?

Začátky podnikání nebývají snadné. Potýkáte-li se s nedostatkem finančním prostředků, které by váš byznys nakoply, nezbude vám, než si někde půjčit. Otázkou ale je, kde sehnat kvalitní půjčku, když se k vám banka obrátí zády. Začínající podnikatelé nemohou doložit daňové přiznání, což je základní předpoklad pro získání bankovního podnikatelského úvěru. Přesto však existuje způsob, jak se k penězům dostat a to velmi rychle a bez komplikací. Vítejte ve světě nebankovních půjček, který jsou známé svou dostupností a jednoduchým vyřízením. Přesto však buďte opatrní a neupisujte se první nebankovní společnosti, která vám podá „pomocnou“ ruku. V každém případě vsaďte na renomované věřitele, kteří se na nebankovním trhu pohybují dostatečně dlouhou dobu a chlubí se dobrými referencemi.

Stačí vám pár tisíc? Můžete je mít do několika minut!

Někdy stačí opravdu málo, třeba jen 10 000 Kč. Je-li to i váš případ, mohla by se vám hodit půjčka online do 10 min. Její charakteristické rysy jsou malý úvěrový rámec, krátká doba splatnosti a transparentní podmínky. Nebudete muset dokládat potvrzení o příjmu a problém nenastane a kvůli případnému záznamu v registru dlužníků. Nebankovní společnosti, které poskytují tyto krátkodobé půjčky, totiž na bonitu žadatelů a jejich platební morálku nehledí. Žádost zamítnou jen v případě, že u nich máte nesplacené závazky.

Potřebujete si půjčit větší částku? I tu můžete mít velmi rychle...

Pokud se neobejdete bez finanční injekce v řádu několika desítek tisíc, zkuste to s novou Fresh půjčkou. Poskytovatel slibuje půjčku ve výši od 4 000 Kč do 170 000 Kč se splatnosti od 12 do 84 měsíců. Fresh půjčka bez registru a doložení příjmu hned je určena také pro OSVČ a její vyřízení je jednoduché a rychlé. Stačí odeslat nezávazný formulář a domluvit se s obchodním zástupcem, který vás bezprostředně poté kontaktuje.

Publikováno: 13. 08. 2014

Kategorie: Finance

Autor: admin

Tagy: půjčka na podnikání | půjčka pro podnikatele