Nemáte desítky tisíc na server? Sáhněte po cloudu od Microsoftu

Dnes již legendární textový procesor Word či tabulkový kalkulátor Excel využijeme čas od času všichni. Aplikace z kancelářského balíku Microsoft Office jsou nedílnou součástí většiny osobních i firemních PC a to již od 24. srpna 1995, kdy společnost Microsoft uvedl do prodeje první verzi Microsoft Office 95. Od té doby uteklo již hodně vody a software doznal celé řady vylepšení. Nejnovější Office 2013 sice prvotinu v mnoha ohledech připomíná, ovšem necelých sedmnáct let vylepšování a vývoje je znát ve všech ohledech. Microsoft jde navíc vstříc pestrému spektru uživatelů a nabízí Office hned v několika edicích a to pro studenty, domácnosti a firmy. Nově můžeme využívat i řešení Office 365 postavené na stále oblíbenější technologii cloud computing.

Microsoft Office 365

Jak by se vám líbilo využívat software Office na jakémkoliv zařízení s podporou Active Sync a přístupem na internet? Předplacená služba Microsoft Office 365 to umožňuje a zahrnuje široké spektrum služeb, které vám usnadní každodenní práci a ušetří spoustu nákladů, které byste museli vynaložit za vlastní server. Zahrnuje sdílení dokumentů, kalendáře a kontaktů, služby pro firemní intranet a extranet, audio/video konference, prezentace či profesionální e-mail,

Mezi největší výhody Office 365 tedy nepatří jen okamžitý přístup k aplikací, ale také to, že se obejdete bez asistence IT techniků. Není třeba nic instalovat, všechny služby běží přímo na serveru od Microsoftu. Vy platíte pouze měsíční poplatky a to jen za aplikace, pro které najdete využití. Microsoft navíc garantuje 100% zabezpečení ukládaných dat a 99,9% dostupnost služeb.

Cloudové řešení od Microsoftu je ideální alternativou k nákupu serveru a ušetříte díky němu více než polovinu nákladů. Vyhnete se nejen nákupu velmi drahého hardware, ale zároveň ušetříte i vysoké částky za provoz.

Ještě větší úspory díky Artex

Společnost Artex se již od roku 1997 poskytuje služby po malé a střední podniky, které omrzelo věčné zápolení technikou a chtějí se naplno věnovat vlastnímu podnikání. Nový cloud od Microsoftu je proto nezbytnou součástí portfolia služeb a je k mání za velmi nízké ceny. Artex navíc nabízí i konzultace Office 365 a základní nastavení balíčku zcela ZDARMA. Pokud stále váháte, není nic jednoduššího, než ho bezplatně vyzkoušet. Noví zákazníci dostanou dárek v podobě tří hodin libovolné servisní činnosti. Další informace najdete přímo na webových stránkách ms-office-365.cz.

Publikováno: 23. 12. 2012

Kategorie: Ostatní

Autor: admin

Tagy: microsoft cloud | ms office 365 | office 365 konzultace | office cloud