Malý úvěr, který zachrání vaši cashflow před výplatou

Trápí vás nezodpovědný přístup zaměstnavatele, který vám nedává výplatu včas? Naše rada zní, poohlédněte se po jiné práci. Otázkou však je, jak si poradit s finančním deficitem v době, kdy budete muset ve stávajícím zaměstnání zůstat. Nemáte-li žádné peníze bokem a vašim rozpočtem otřese i drobnější neočekávaný výdaj, mohla by vám pomoci okamžitá finanční injekce v podobě mikropůjčky. Jde o specifický typ úvěru, který je postaven na bezproblémové a rychlé transakci. Výše takové půjčky se pohybuje v řádech stokorun až tisíců. Doba splatnosti bývá krátká – jednoduše tak akorát, abyste půjčené peníze vrátili po výplatě.

Jednoduše přes SMS

Půjčky před výplatou vynikají bleskovým vyřízením. Nebankovní věřitelé nehází klientům klacky pod nohy a nabízí mikroúvěr každému, kdo dosáhl 18 let a je občanem České republiky, případně má na území trvalý pobyt. Potvrzení o výši příjmů nebudete potřebovat. O peníze lze zažádat online na webových stránkách věřitele, nebo poslat SMS zprávu v požadovaném tvaru. Mezi další výhody patří i nulové úroky. Věřitel připočítává k částce fixní poplatek a vy tak nebudete muset složitě počítat, jak vysokou částku máte vrátit.

Půjčka z Finska dorazila až k nám

Půjčka přes SMS vznikla ve Skandinávii a velmi rychle se rozšířila i do zbytku Evropy. Lidé si úvěr doslova zamilovali žádají o něj opakovaně. Důvodem je ona transparentnost a oboustranně výhodné podmínky. Půjčku má ve svém portfoliu i mnoho tuzemských nebankovních institucí. Mezi nejoblíbenější patří Omega Půjčka, jejíž vyřízení nezabere více, než patnáct minut. Hned poté vás věřitel uvědomí, zda byl úvěr schválen a obratem vám na osobní účet zašle požadovanou částku. Velikost půjčky se pohybuje od 500 do 5000 Kč, při čemž napoprvé můžete získat až 3000 Kč. Splatnost si zvolíte sami a to v rozmezí 7 až 30 dní. Více informací získáte na www.omegapujcka.cz.

Publikováno: 14. 10. 2012

Kategorie: Finance

Autor: admin