Známá česká investorka Margareta Křížová a akce Equal Pay Day 2014

Zaznamenali jste nejnovější rozhovor se známou českou investorkou Margaregou Křížovou, který proběhl v rámci akce Equal Pay Day 2014? Pokud se blíže zajímáte o problematiku investování, pravděpodobně vám událost ani rozhovor neunikly, ale pokud přeci jen ano, pohodlně se usaďte. Alespoň v krátkosti vám pozoruhodnou osobnost českého byznysu představíme.

Kdo je Margareta Křížová?

Jméno Margareta Křížová jste již v minulosti pravděpodobně někde zaslechli. Dost možná ve čtvrté řadě populárního pořadu České Televize Den D. Spíše však v souvislosti s advokátní kanceláří CEAG, na jejímž založení se paní Křížová podílela.

Margareta Křížová se pohybuje v oboru business developementu, stará se o obchodní strategie firem, rozvíjí služby pro malé i velké podniky a poskytuje poradenství v oblasti fúzí a akvizic. Kromě toho kooperuje s fondy private, spolupracuje se strategickými investory.

Česká investorka vystudovala školu mezinárodních a veřejných vztahů, je držitelkou prestižního titulu MBA (Masters of Business Administration) na ESCEM School of Business and Management/University of New York/Prague a plynně hovoří česky a anglicky.

O čem Margareta Křížová hovořila na Eual Pay Day 2014

Vraťme se však k výše zmíněnému rozhovoru. V tom se zabývala rovnosti příjmů pro obě pohlaví, což byla ostatně i náplň akce Equal Pay Day 2014. V současné době jsou v EU rozdíly mezi příjmy mužů a žen poměrně výrazné a chcete-li se seznámit s názory Margarety Křížové, pusťte si záznam rozhovoru.

Na webových stránkách známé společnosti MotivP najdete i další záznamy zajímavých rozhovorů, např. z vystoupení Margarety Křížové na akci Barcamp Brno. V tom ze dozvíte o chybách v začátcích podnikání.

Publikováno: 13. 08. 2014

Kategorie: Podnikání

Autor: admin

Tagy: barcamp brno | equal pay day 2014 | margareta křížová