Velké srovnání krátkodobých půjček - vybrali jsme pro vás pouze spolehlivé společnosti!

Každému z nás se může stát nemilá situace, kdy se najednou objeví na účtu nula nebo se ocitne dokonce v mínusu, a v peněžence již také žádná rezerva není. Někdy je to v důsledku nečekaných výdajů, kdy například přestane fungovat důležitý spotřebič nebo přijde vysoký nedoplatek za energie. Jindy se zase opozdí zaměstnavatel se zasláním výplaty nebo je v důsledku nemoci výplata nižší než obvykle. Jenže poplatky za bydlení a další potřebné věci prostě zaplatit musíte. Co tedy dělat v situaci, kdy vám chybí pouze několik tisíc? Řešením pro vás může být krátkodobá půjčka, někdy také nazývaná jako mikropůjčka. Její splatnost bývá obvykle kolem měsíce, často ji však můžete splatit během několika dní. Jak si takovou půjčku vybrat? Podívejte se na naše srovnání.

Zaplo půjčka od Zaplo.cz

Pokud si potřebujete půjčit poprvé, určitě se na tuto nabídku podívejte. Zaplo půjčka nabízí totiž novým klientům první půjčku zdarma, respektive s úrokem 0%. Tato nabídka platí pro úvěr ve výši 5 000 Kč se splatností 30 dní. Mimo to však nabízí půjčky ve výši 1 000 Kč až 20 000 Kč se splatností 7-30 dnů. Schvalování v Zaplo.cz je navíc velmi rychlé a vše vyřídíte on-line z pohodlí domova. Výhodou Zaplo půjčky je také možnost vyzvednutí hotovosti v široké síti prodejen GECO – nemusíte si je tedy nechat zasílat na účet. K penězům se tak dostanete rychleji, než pokud budete čekat na provedení bankovního převodu. Podmínky pro získání Zaplo půjčky jsou v podstatě pouze tři.
 1. Musíte být občanem ČR starším 18 let.

 2. Musíte vlastnit bankovní účet v České republice.

 3. A nakonec byste neměl mít záznam v bankovních registrech – toto se však posuzuje individuálně.

  Ferratum Micro od Ferratum Bank

  V případě, že potřebujete delší dobu splatnosti než jeden měsíc, mohla by vás zaujmout tato nabídka. Ferratum bank nabízí rychlý úvěr ve výši 500-10 000 Kč se splatností 7-45 dnů. Tato banka navíc velmi často dělá různé akce, vyplatí se tedy podívat na jejich aktuální nabídku. Nyní je to například možnost první půjčky zdarma až do výše 9 000 Kč! Ferratum půjčku vyřídíte online během několika minut. Možnou nevýhodou je omezený věk pro poskytnutí této půjčky – banka ji nabízí pouze starším 21 let. Další podmínkou je trvalé bydliště v ČR a také české občanství. Připravte se, že banka od vás bude potřebovat platný občanský průkaz a bude chtít znát váš telefon, email a číslo vašeho bankovního účtu.

  CreditAir půjčka od CreditAir

  Tato možnost vás určitě zaujme, pokud potřebujete například koupit dražší spotřebič. Horní limit této půjčky je až 30 000 Kč se splatností až 3 měsíce. CreditAir vám však půjčí již od 1 500 Kč. Také tato instituce nabízí první půjčku zdarma až do výše 6 000 Kč. Možnou nevýhodou však je, že budete muset uvést údaje o svém zaměstnavateli a podmínkou k získání vyšších částek je také doložení pravidelných příjmů. Peníze jsou následně vypláceny na bankovní účet. Také CreditAir nabízí tuto službu pouze českým občanům, kteří dosáhli plnoletosti.

  Kredito24 půjčka od Kredito24.cz

  O víkendu nebo třeba v noci, peníze zde seženete prostě kdykoliv. Kredito24 pracuje nonstop a okamžitě vyhodnocuje vaši žádost online. Nabízí vám 1 000-20 000 Kč se splatností 1-30 dnů. Doba splatnosti je flexibilní a peníze můžete kdykoliv splatit předčasně zdarma. Peníze zde získáte, pokud jste občanem ČR ve věku 18-65 let. Kredito24 od vás bude potřebovat číslo českého bankovního účtu, email a mobilní telefon. V případě, že máte negativní záznam v bankovních registrech, u této instituce nejspíš neuspějete. Ty nejdůležitější informace si můžete porovnat v následující tabulce:
  Název instituce Název půjčky Částka Doba splatnosti
  Zaplo.cz Zaplo půjčka 1 000-20 000 Kč 7-30 dnů
  Ferratum Bank Ferratum Micro 500-10 000 Kč 7-45 dnů
  CreditAir CreditAir půjčka 1 500-30 000 Kč až 3 měsíce
  Kredito24.cz Kredito24 půjčka 1 000-20 000 Kč 1-30 dnů
  Všechny tyto krátkodobé půjčky jednoduše a standardně i velmi rychle vyřídíte z pohodlí domova přes internet, případně přes telefon pomocí hovoru či sms. Stačí vyplnit žádost či odeslat sms a daná společnost se s vámi následně sama spojí. Peníze máte k dispozici obvykle nejpozději následující den. Sjednání úvěru vás nic nestojí, nikde nebudete platit vstupní poplatek za vyřízení. Jak jste se navíc dočetli, často lze získat peníze dokonce i bez úroků. Vždy však mějte na mysli, že obzvlášť v případě vyřizování online, kde zadáváte své osobní údaje, je potřeba oslovit pouze ověřené a bezpečné instituce.

Publikováno: 28. 04. 2017

Kategorie: Finance

Autor: admin

Tagy: velké srovnání půjček