Jak na daňové přiznání pohodlně a bezpečně? Kompletně online!

Zpracování a podání daňového přiznání je brnkačka

Dype cílí na právnické osoby. Typickým klientem je menší nebo střední firma, otevřené dveře však mají také start-upy či jiné, moderně smýšlející společnosti. Problém však nepředstavuje prakticky žádná organizace, bez ohledu na velikost a strukturu – Dype není obyčejná účetní služba, oproti konkurenci staví na „byznysovém uvažování“, co ostatně potvrzují sami spokojení zákazníci. Vraťme se však k tomu, co vás zajímá. Jak podat daňové přiznání online?

Prvním krokem je podepsání plné moci, díky které lze uplatnit posun lhůty pro podání daně z 1.5. až na 1.7. 2021.

Následuje předání podkladů. Můžete tak učinit udělením vzdáleného přístupu do svého účetního softwaru nebo jinou bezpečnou formou. O svá data se bát nemusíte, informační bezpečnost je pro Dype prioritou.

Účetní data daňoví poradci analyzují, identifikují rizika a definují prostor pro daňovou optimalizaci. Poté obdržíte návrh podání a management letter – dokumentaci skutečností a rizik.

Po odsouhlasení Dype na základě plné moci podá vypracované daňové přiznání příslušnému daňovému úřadu.

Zpracování a podání DPPO zkušeným poradcem s profesním pojištěním začíná na 2990 Kč. Kompletní informace najdete na https://dype.cz/i-dan-z-prijmu-pravnickych-osob/.

Publikováno: 05. 03. 2021

Kategorie: Finance

Autor: admin